Німеччина "перестріляла" Португалію у божевільному матчі Євро-2020

У 2-му турі чемпіонату Європи з футболу збірна Німеччини переграла Португалію

Німеччина та Португалія зустрічалися у Мюнхені.

Рахунок на 15-й хвилині відкрив португалець Кріштіану Роналду. Проте, на перерву ведучи перед пішла Німеччина. Чинні чемпіони Європи забили у власні ворота одразу два автоголи. На 35-й хвилині після передачі Робіна Госсенса м'яч у сітку відправив Рубен Діаш. За 4 хвилини простріл Йозуа Кімміха звершився зрізкою у свої ворота Рафаеля Геррейро.

Ще складнішим становище команда Фернанду Сантуша стало невдовзі після перерви - у португальські ворота забив Кай Гаверц. А на 60-й хвилині Робін Госсенс довів рахунок до розгромного.

Португалія не склала "зброю" та скоротила відставання на 67-й хвилині - з близької відстані м'яч у сітку заштовхав Діогу Жота.

Німеччина перемогла Португалію 4:2, набрала 3 очка та вийшла на друге місце у групі F. Португальці також мають 3 пункти та йдуть третіми. Лідирує з 4 балами Франція. На останній позиції з 1 очком Угорщина.

У заключному турі, 23 червня, Німеччина у Мюнхені зустрінеться з Угорщиною, а Португалія у Будапешті зіграє з Францією.

Євро-2020

2-й тур. Група F

19 червня

Португалія - Німеччина 2:4

Голи: Роналду, 15, Діогу Жота, 67  - Діаш (авт.), Геррейро, 39 (авт.), Гаверц,51, Госсенс, 60

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb