"Олімпік" несподівано здолав "Зорю" в УПЛ, це перша перемога донеччан за останні 11 матчів

У перенесеному матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу луганську "Зорю" переміг донецький "Олімпік"

На 23-й хвилині Артем Громов забив м'яч та вивів луганську "Зорю" вперед. Проте арбітр переглянув відеоповтор і скасував цей гол.

За декілька хвилин суддя відзначився ще раз. Арбітр Микола Балакін показав червону картку воротарю Ніколу Васілю. Це змусило головного тренера "Зорі" Віктора Скрипника знімати одного польового гравця та випускати голкіпера.

"Олімпік" скористався перевагою і зумів забити два м'ячі у другому таймі. Автори голів - Руслан Бабенко та Максім Тейшейра. "Зоря" скоротила відставання на 92-й хвилині, але цього було вже недостатньо -  поразка 1:2.

Це перша перемога "Олімпіка" за останні 11 матчів. Востаннє донеччани вигравали в УПЛ 6 грудня 2020 року.

У турнірній таблиці УПЛ "Зоря" залишилась на третьому місці та далі відстає від "Шахтаря", який йде другим, на 4 бали. "Олімпік" піднявся на одинадцяту позицію, а до цього матчу був останнім.