ПСЖ у драматичному протистоянні Ліги чемпіонів переміг "Баварію"

У першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів ПСЖ переміг "Баварію"

Матч завершився з рахунком 3:2. ПСЖ вийшов вперед вже на 3-й хвилині зустрічі. Кіліан Мбаппе отримав вільний простір у штрафному майданчику "Баварії" після точної передачі Неймара, форвард безпомилково пробив у нижній кут воріт - 1:0.

На 28-й хвилині ПСЖ зумів подвоїти свою перевагу. Маркіньйос блискуче пробив по воротах Мануеля Нойєра, а результативну передачу знову віддав Неймар.

"Баварія" заспокоїла гру наприкінці першого тайму і зуміла перехопити ініціативу. Максім Чупо-Мотінг, який замінює травмованого Роберта Левандовського, класно вдарив головою, а Кейлор Навас лиш дивився на те, як м'яч залітає в його ворота.

На 60-й хвилині "Баварія" знову забила. Томас Мюллер вдарив головою з близької відстані і закинув м'яч у сітку воріт - 2:2.

Проте ПСЖ сьогодні був налаштований лише на перемогу. Кіліан Мбаппе забив виграшний м'яч на 68-й хвилині поєдинку - 3:2 - перемагає ПСЖ.