Рекордний гол Мессі не врятував Аргентину від осічки на старті Кубка Америки

Ліонель Мессі став найкращим збірної Аргентини в офіційних матчах, але не врятував свою команду від нічиєї на старті Кубка Америки

У ніч проти вівторка у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у першому турі Кубка Америки  в групі A Аргентина зустрічалася з Чилі.

Рахунок було відкрито на 33-й хвилині, коли Ліонель Мессі забив зі штрафного. Чилі відігралося на 57-й хвилині зусиллями Едуардо Варгаса.

Матч завершився внічию 1:1. В групі А також виступають команди Парагваю, Болівії та Уругваю.

Гол у ворота Чилі став для Мессі 39-м в офіційних матчах за збірну Аргентини, за цим показником йому вдалося випередити Габріеля Батістуту, в якого 38 м'ячів.

Загалом на рахунку Мессі 145 матчів у складі збірної Аргентини, в яких він забив 73 м'ячі, з урахуванням товариських зустрічей. У Батістути 45 голів в 49 зустрічах.