"Рома" вибила "Аякс" з Ліги Європи

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи італійська "Рома" зіграла внічию проти нідерландського "Аяксу"

Перша зустріч команд завершилась перемогою "Роми" з рахунком 2:1. Саме завдяки успішному результату в першому матчі далі йде італійський топ-клуб.

Сьогодні командам вдалось забити по одному м'ячу. На 49-й хвилині Браян Броббі вивів "Аякс" вперед і дав надію на успішний результат зустрічі, але вже на 72-й Едін Джеко зрівняв рахунок і поставив крапку в матчі.

На 56-й хвилині Душан Тадіч подвоїв перевагу "Аякса", але арбітр скасував цей гол через порушення правил. Суддя звернувся за допомогою до VAR.

У півфіналі Ліги Європи "Рома" зіграє проти англійського "Манчестер Юнайтед". Матчі будуть зіграні 29 квітня та 6 травня.