"Рух" у більшості переміг "Маріуполь" у матчі-відкритті 23-го туру УПЛ

У матчі-відкритті 23-го туру УПЛ львівський "Рух" переміг "Маріуполь"

Матч завершився перемогою "Руха" з рахунком 3:0. На 66-й хвилині захисник "Маріуполя" сфолив у штрафному майданчику після чого отримав червону картку, а у ворота "азовців" був призначений пенальті, який реалізував Юрій Климчук

На 76-й хвилині Андрій Борячук подвоїв перевагу "Руха". Василь Рунич поставив крапку у зустрічі, коли забив м'яч на 88-й хвилині.

У турнірній таблиці УПЛ "Рух" піднявся з останнього, чотирнадцятого, місця на дванадцяте і тепер випереджає зону вильота на 2 бали.

"Маріуполь" - дев'ятий - "азовці" вже втратили шанси на єврокубки і фактично забезпечили собі місце в УПЛ.