Сучасне лікування – сучасним людям

Існує версія, що загострення геморою завадило Наполеону виграти битву під Ватерлоо. Можливо, він не знайшов часу звернутися до лікаря. А може, полководець просто злякався стародавніх методів терапії. Тоді хворобу лікували п’явками, припарками, навіть молитвами…

Якщо поглянути на дану хворобу сьогодні, то відомо, що симптоми геморою виникають приблизно у 70% населення. Сидяча робота автоматично зумовлює дефіцит руху. Саме тому фахівці вважають, що геморой з’являється в житті непомітно і завжди невчасно.

Зазвичай хвороби, які вражають кишечник, пов’язані з харчуванням. Але, у випадку геморою, ще одною важливою причиною є застій крові, відтоку якої заважають хронічні запори, постійне перебування у сидячій позиції та зайва вага. Ось чому більшість офісних працівників схильні до виникнення геморою .
Хвороба виникає у результаті ураження вен, розташованих у підслизовому шарі прямої кишки. Специфічні сплетіння вен анального каналу називають гемороїдальними сплетіннями. Якщо кровообіг порушується і, відповідно, відбувається застій крові, ці сплетіння розширюються та набувають форми  гемороїдальних вузлів, що призводить до виникнення геморою. Збільшення вузлів може викликати їх випадіння, виникнення в них запальних процесів та кровотечу. Цим зумовлена і основна симптоматика на перших стадіях геморою: біль та свербіж в області анального каналу,  виділення крові тощо. 

У групі ризику люді, які ведуть малорухливий спосіб життя: сидять в автомобілі, в офісі за комп’ютером, потім на зустрічах, за обідом, а ввечері - відпочивають на дивані. 

Надважка фізична праця, зайва вага і вагітність також можуть стати причиною появи геморою. Оскільки у сучасних умовах навряд чи можливо кардинально змінити спосіб життя, варто приділяти увагу профілактиці геморою: займатися спортом хоча б двічі на тиждень, багато ходити пішки, додавати у раціон клітковину (фрукти, овочі, висівки), аби уникнути  закрепів, слідкувати за вагою та зміцнювати стінки судин.

На щастя, завдяки прогресу у фармакології, сьогодні існують сучасні лікарські засоби, які застосовуються при геморої. І хоча візит до проктолога часто жахає людей, але варто підкреслити, що раннє звернення до фахівця збільшує ймовірність успіху консервативного лікування спільно з рекомендаціями щодо зміни способу життя.

Для лікування і полегшення симптомів геморою застосовують як лікарські препарати (венотоніки-ангіопротектори  для прийому внутрішньо), які зміцнюють судинну стінку і зменшують запалення, так і місцеві засоби, фізіотерапію, лікувальну дієту тощо. 

Широко використовуються венолімфотоніки та ангіопротектори на основі чистого діосміну. Чистий діосмін, на основі якого розроблений препарат "Флєбодіа 600", – це природній флавоноїд, який зміцнює стінки вен і капілярів, покращує мікроциркуляцію, а також виявляє  протизапальну та знеболюючу дію. Препарат усуває  біль, набряк і кровотечу, скорочуючи період загострення геморою і його застосування є достатньо зручним, адже це таблетки, які можна просто запити водою.

Таблетки "Флєбодіа 600" комфортні у застосуванні, адже людині не потрібно шукати окремого приміщення для введення, як у разі застосування місцевих засобів. Вони можуть бути призначені на будь-якій стадії як монотерапія або в комплексі з іншими методами лікування.

Реклама безрецептурного лікарського засобу. РП № UA/8590/01/01 від 01.08.2018 р. Наказ МОЗ України №1655 від 22.07.2019р. Перед застосуванням лікарського засобу обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу та інформацією про наявність протипоказань. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Виробник: Іннотера Шузі, Франція. Представництво "Лабораторія Іннотек Інтернасьйональ", адреса: Україна, 01001 м. Київ, вул. Мала Житомирська/ Михайлівська, 6/5, тел. [+38 044 278 06 38] (тарифікація згідно з тарифами Вашого оператора).