Платіжний сервіс EasyPay вимкнув функцію повернення грошей через випадки переведення в готівку коштів "Зимової єПідтримки"

11 грудня, 2024 середа
13:54

Гендиректор платіжного сервісу EasyPay Олексій Авраменко заявив про вимкнення функції повернення коштів, оскільки деякі українці намагаються переказати гроші "Зимової єПідтримки"

Зміст

Про це він написав у Facebook.

"На жаль, ми були змушені вимкнути функцію "повернення грошей" для абонентів Vodafone та Life", - йдеться у дописі.

За словами Авраменка, українці поповнювали свій мобільний рахунок отриманою тисячею, а потім повертали гроші через сервіс EasyPay: "Оскільки є "особливо розумні" українці, які вирішили в такий спосіб спаплюжити ідею 1000 грн "Зимової єПідтримки" сервіс не буде працювати для всіх, через нецільове використання державної допомоги".

Як пише dev.ua, у клієнтів Vodafone є варіант, як переказати гроші з мобільного рахунку на картку за допомогою EasyPay. Він доступний як на сайті, так і у вигляді мобільного застосунку для Android та iOS.

Тим часом Lifecell дозволяє абонентам зробити це через платіжний сервіс Paycell, доступний на сайті оператора та у фірмовому застосунку.

Натомість з грудня 2022 року в оператора "Київстар" немає способу, як переказати гроші з мобільного рахунку на банківську картку. Причиною цього стала зміна стратегії розвитку компанії та бажання зосередитися на профільних телекомпослугах.

"Тисяча від Зеленського": що відомо

25 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував з грудня виплати 1 тис. грн кожному українцю. Пізніше в Мінекономіки повідомили, що для тих громадян, які не мають смартфона або Дії, розробляють механізм отримання виплат єПідтримки через відділення Укрпошти.

Кабмін на засіданні 15 листопада ухвалив порядок реалізації проєкту зимової підтримки українських родин, яка передбачає виплату 1 тис. грн.

Очільник Мінфіну Сергій Марченко 28 листопада заявив, що кошти, які підуть на виплату 1 тис. грн кожному українцю, сформували у Фонді соціального страхування на випадок безробіття як частину єдиного соціального внеску.

29 листопада Зеленського закликали переглянути програму "Зимова єПідтримка" й не роздавати по 1 тис. грн усім українцям. Відповідна петиція на сайті президента набрала необхідну для розгляду кількість підписів.

1 грудня з'явилася можливість подати заявку на отримання 1000 грн за програмою "Зимова єПідтримка" через портал "Дія". За перші 5 годин дії програми українці оформили понад мільйон заяв, а за добу – понад 2,5 млн. 

З 4 грудня Укрпошта розпочала виплати за програмою "Зимова єПідтримка" українцям, які отримують пенсії та соцвиплати у поштового оператора.

Станом на 10 грудня українці через Дію подали понад 6 млн заяв на отримання тисячі гривень.

З того ж дня українці почали отримувати виплати на картку Національного кешбеку в межах програми "Зимова єПідтримка". Кошти надійшли вже понад двом мільйонам громадян.

Теги:
Читайте також:
Київ
+22°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
9 червня
16:19
Дорогу поряд з резиденцією Путіна на Валдаї затягнули антидроновими сітками
16:16
Румен Радев
У новому уряді Болгарії заявили про плани припинити постачання зброї Україні
15:53
Оновлено
Урсула фон дер Ляєн
Обмеження щодо енергетики, фінансів, криптоторгівлі й рибальства: Урсула фон дер Ляєн презентувала 21-й пакет санкцій проти РФ
15:42
Нестор Шуфрич під час засідання суду, 4 березня 2026 року
Підозрюваний у держзраді нардеп Шуфрич дистанційно проголосував на засіданні комітету Верховної Ради
15:11
Верховна Рада, голосування
Рада ухвалила два закони зі списку Ukraine Facility, ще два не підтримала
15:00
Олександр Прокудін
З тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося повернути ще трьох дітей
14:56
Оновлено
У Підмосков'ї підірвали BMW X3, унаслідок вибуху помер 62-річний генерал-лейтенант
14:53
Зеленський
Зеленський натякнув на сильні політичні рішення ЄС цього літа
14:31
Володимир Зеленський і Кароль Навроцький
"Хтось має виявитися мудрішим": спікер сейму Польщі закликав не допустити ескалації конфлікту навколо підрозділу імені УПА
14:28
Далекобійні дрони СБС та ЗСУ змусили армію РФ перекрити логістичну артерію до Криму, - Мадяр
14:28
Угорщина
Депутати нового парламенту Угорщини урізали собі зарплати
14:20
Партнерський матеріал
Доступна комунікація: Ощадбанк організував у Києві тренінг з безбар'єрності для держустанов
14:01
Верховна Рада, ВР
ВР ухвалила закон про оподаткування доходів із цифрових платформ - так званий податок на OLX
14:00
OPINION
Україна-Польща. У політиці ображаються або ідіоти, або неймовірно сильні гравці
13:53
Фіктивне батьківство, інвалідність, зняття з розшуку, бронювання: СБУ та поліція викрили 6 схем для ухилянтів
13:46
"Провал системи проведення НМТ в умовах воєнного стану": Лубінець про тестування на Одещині, що тривало 13 годин
13:34
Як 7 корпус ДШВ тестував Nissan Navara на дистанційному керуванні
13:19
Валерій Залужний
"Це про справжню солідарність з Україною і про фіксування історії": Залужний написав передмову до книги Бориса Джонсона
13:19
ВАКС
Оголосили вирок столичному адвокату за спробу підкупу прокурорів САП 
13:15
Ексклюзив
Куба
Брюер: До осені відбудеться операція США зі зміни уряду на Кубі
13:03
Олександр Сирський
Ураження цілей до 2000 км та відмова від радянської зброї: Сирський затвердив Концепцію розвитку артилерії та ракетних військ до 2030 року
12:58
російська крилата ракета "Калібр"
РФ доопрацювала "калібри", встановивши на ракети касетні бойові частини, – Міноборони
12:35
Ексклюзив
"Ідуть напролом, бо це величезний бюджет": на майбутньому київському Національному військовому кладовищі зруйнована дамба. Триває підтоплення
12:29
СБУ заочно повідомила про підозру 10 російським військовим, які атакували цивільних у Херсоні дронами
12:14
Ексклюзив
Дрон, СБС, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
США покладаються на українські знання у виробництві дронів, - полковник армії у відставці Брюер
12:14
Нардеп Мотовиловець орендує люксову квартиру, записану на фірму майстрині з нарощування вій, - Bihus.Info
11:44
каса банку
Втрати ресурсу для економіки можуть сягнути 300 млрд грн: в АУБ пояснили, чому не варто продовжувати 50% податку на прибуток банків
11:30
валюта
Курс валют на 9 червня: гривня послабшала щодо долара та євро
11:26
Оновлено
Удари по Чонгарському і Генічеському мостах 
Чому "Бегемоти" почали знищувати Чонгарський міст, – командир Флінт
11:04
OPINION
Захід виграє, лише придбавши наш досвід та наші дрони
10:52
дощ у Львові погода
Сонце, місцями дощі з грозами: синоптикиня Діденко про погоду в Україні 10 червня
10:49
Оновлено
Сили оборони вдарили по нафтобазі Кубані, Кронштадту та Маріуполю
Дрони подолали 1000 км: Сили оборони вдарили по нафтобазах РФ, Кронштадту та складу ВМФ під Петербургом, Dnipro Osint опублікували координати
10:47
Ексклюзив
73-річний Володимир Путін на нараді зі своїми силовиками (травень 2026 р.)
Вплив РФ у Південному Кавказі слабшає, - директор незалежної аналітичної організації "Центр регіональних досліджень"
10:28
відключення світла, блекаут, генератор, енергетика
Через російські обстріли є знеструмлення у пʼятьох областях: стан енергосистеми 9 червня
10:15
Випереджувальні рішення та засоби Middle Strike: Сирський провів наради з командирами корпусів на Донеччині
10:00
"Бібі, краще бути обережним": Трамп розповів, як попереджав Нетаньягу про можливу ізоляцію через Іран
09:59
Ексклюзив
Надто багато дивних збігів: Селезньов припустив, що могло статися в Білгороді
09:45
Володимир Зеленський
Україна та Велика Британія працюють над створенням європейської антибалістики, - Зеленський
09:10
МКС, Міжнародний кримінальний суд
Головного прокурора МКС відсторонили від посади через звинувачення у домаганнях
09:08
Ексклюзив
Віктор Шлінчак
Не лише Зеленський пише листи до очільника Кремля, а й Путін надсилає листи Трампу, - Шлінчак
Більше новин