
У містах США люди вийшли на масові демонстрації з вимогою імпічменту Трампа та захисту демократії
У суботу, 19 квітня, противники адміністрації президента США Дональда Трампа вийшли на вулиці у великих і малих громадах США, засуджуючи політику влади й вимагаючи імпічменту президента
Про це повідомляє AP.
У Денвері сотні людей зібралися біля Капітолію штату Колорадо на акцію солідарності з іммігрантами, тримаючи плакати з написами "Руки геть!" і прапори США, частина з яких була перевернута — як сигнал тривоги та протесту.
Тим часом тисячі протестувальників вийшли на марш у центрі Портленда, штат Орегон, а в Сан-Франциско натовп скандував: "Імпічмент і видалення!" - так само використовуючи перевернуті прапори як символ спротиву.
В Анкориджі, штат Аляска, учасники акції йшли містом із табличками, де перелічували власні мотиви участі: "Жоден плакат не вмістить усіх причин, чому я тут!" Поряд із цим біля автосалонів Tesla проходили акції протесту проти радника президента Ілона Маска і його участі в скороченні федерального уряду. Окрім демонстрацій, люди влаштовували благодійні заходи — роздавали їжу, проводили навчання та допомагали місцевим притулкам.
Організатори протестів заявили, що виступають проти обмеження громадянських прав і політики адміністрації Трампа, зокрема спроб депортувати десятки тисяч іммігрантів, скоротити федеральний апарат і фактично закрити низку державних агентств.
В Анкориджі серед протестувальників був чоловік у колоніальному костюмі з табличкою "Королям заборонено", а поряд активіст тримав картонку з написом "Феодальна епоха закінчилася".
У Вашингтоні учасники акцій зібралися біля Білого дому, а в Колумбії, штат Південна Кароліна, сотні людей вийшли на вулиці на захист соціального забезпечення та демократичних цінностей.
- У суботу, 5 квітня, у США пройшли демонстрації у 1200 місцях на знак невдоволення політикою президента Дональда Трампа та його союзника - мільярдера Ілона Маска.



- Актуальне
- Важливе











