У фінів не було ніякого малюнка гри: Зінченко пригадав березневі матчі збірної України

Лідер збірної України з футболу Олександр Зінченко пригадав березневі матчі у кваліфікаційному раунді ЧС-2022

Про це повідомляє офіційний youtube-канал Української асоціації футболу.

За словами Зінченка, Україна була краща, як від Фінляндії, так і Казахстану, але обидва матчі завершились нічиєю (1:1).

"Ми контролювали хід гри з Фінляндією, але останні 10 хвилин... Я б не став когось звинувачувати - ми обговорюємо останні 10 хвилин гри, просто потрібно було стати, розставити всіх по позиціях. Вони по ходу гри навіть толком нічого не створили - тільки штанга з кутового і гол, все. Люди приїхали за нічиєю. У них не було ніякого малюнка гри, тому що ми все контролювали на полі. Стосовно Казахстану мені нічого коментувати. Я був настільки спустошений після цієї гри - створити таку кількість моментів, а команда один раз перейшла через половину поля і - гол. Ми теж здобули таке очко з Францією. Ці ігри не варто забувати, але хороші моменти потрібно залишати, а погані - виправляти", - сказав Олександр Зінченко.

Збірна України зіграла внічию із Казахстаном 1:1, набрала 3 очка та займає в турнірній таблиці групи D третє місце. Лідирує із 7 балами Франція.

У Боснії і Герцеговини 1 очко та матч у запасі. Казахстан також набрав 1 пункт та розташувався на останній позиції. 2 бали і третя позиція у Фінляндії.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb