У НХЛ хокеїсти влаштували масову бійку на 1-й секунді матчу

Хокеїсти "Рейнджерс" та "Вашингтона" влаштували масову бійку одразу після стартової сирени матчу чемпіонату НХЛ

Гравці почали битися відразу після стартової сирени зустрічі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги між "Нью-Йорк Рейнджерс" та "Вашингтон Кепіталз".

Після цього на майданчику спалахнуло ще кілька дрібніших сутичок, а хокеїсти лише у першому періоді заробили 100 хвилин штрафу. Через це у певний момент на лаві для штрафників не вистачало місця і гравцям доводилося відбувати покарання стоячи.

Причиною бійки стала поведінка нападника "Вашингтона" Тома Вілсона в минулому матчі між командами. Канадець штовхнув на лід Артемія Панаріна, росіянин травмувався та вибув до кінця сезону. Вілосона за це оштрафували на $5 тис.

Сам скандальний матч завершився перемогою "Вашингтона" над "Рейнджерс" з рахунком 4:2.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb