Україна не змогла переграти Фінляндію у відборі ЧС-2022

У 2-му турі відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 збірна України у Києві зіграла внічию із Фінляндією

Матч відбувався у столиці на НСК "Олімпійський" за порожніх трибун.

Для команди Андрія Шевченка матч складався важко. Тривалий час українці не могли зламати оборону збірної Фінляндії, яка відповідала небезпечними контратаками.

Тренер збірної України вдався до замін, одна з яких у підсумку спрацювала.

На 80-й хвилині українців вивів вперед Жуніор Мораес, який з близької відстані переправив м'яч у сітку після передачі з правого флангу від Олександра Караваєва.

На 89-й хвилині фіни отримали право на пенальті, коли суперника у власному штрафному майданчику збив Віталій Миколенко, який отримав червону картку.

Одинадцятиметровий реалізував Теему Пуккі.

Збірна України зіграла внічию із Фінляндією 1:1, набрала 2 очка та займає в турнірній таблиці третє місце. За додатковими показниками українців випереджають фіни, у яких також 2 пункти. Лідирує із 4 балами Франція.
У Боснії і Герцеговини 1 очко та матч у запасі. Казахстан не набрав жодного пункту та розташувався на останній позиції.
Наступний матч збірна України зіграє 31 березня у Києві проти Казахстану.