
"Атака ЗСУ на Путіна в Курській області": Центр стратегічних комунікацій спростував фейк від РФ
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростував російський фейк про те, що гелікоптер диктатора Володимира Путіна нібито під час поїздки в Курську область потрапив під атаку Збройних сил України
Про це йдеться в повідомленні у facebook.
Раніше фейк про атаку ЗСУ на гелікоптер Путіна поширив командир дивізії ППО Юрій Дашкін в етері телеканалу "Россия".
"Насправді Путін відвідав Курську область 20 травня – це була його перша поїздка в регіон після того, як МО РФ відзвітувало про повне звільнення території від ЗСУ. При цьому про прорив Путіна через рій дронів на вертольоті повідомляють уперше", - пояснює Центр.
Акцентовано, що прокремлівські медіа заявляли, висвітлюючи поїздку Путіна, що той пересувався Курщиною виключно на автомобілі, і кадри з кортежем поширювали у telegram-каналах РФ.
"Крім того, у цих числах ні міноборони, ні Курські ЗМІ та telegram-канали не повідомляли про атаку БПЛА, яка за масштабами відповідала б словам Дашкіна", - наголошують у матеріалі.
Читайте також: Путін втрапив в епіцентр атаки українських дронів. Колонка Віталія Портникова
- Актуальне
- Важливе














