
Росіяни атакували Кривий Ріг дронами й з Су-34: є поранені, у місті перебої з електропостачанням
4 липня російські війська атакували Кривий Ріг ударними безпілотниками, внаслідок чого є травмовані, спалахнули пожежі, а у місті перебої з електропостачанням
Про це повідомили голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та керівник міської військової адміністрації Олександр Вілкул.
За словами Лисака, внаслідок атаки виникла пожежа, попередньо постраждали двоє чоловіків. Пізніше Вілкул уточнив, що поранених наразі троє, їхній стан — неважкий.
"Влучання в об'єкт цивільної інфраструктури. Велика пожежа. Усі працюємо на місці", — повідомив Вілкул.
Також, за інформацією кореспондентів Суспільного, у місті спостерігаються перебої з електропостачанням.
Станом на 13:25 відомо вже про шістьох поранених, зазначив Вілкул. Надзвичайники разом із Міськводоканалом гасять пожежу. Йде відновлення роботи швидкісного трамвая та тролейбусів. Багато вигоріло кабелів, зауважив голова МВА.
В етері Еспресо Олександр Вілкул повідомив, що після атаки "шахедами" Кривий Ріг зазнав повітряного ураження з окупованої частини Запорізької області.
"Су-34 випостив повітряну ціль, поки експерти встановлюють тип бомби. Можливо, це "Гром-Е1", який є гібридом КАБа з ракетою, але дочекаємося експертної оцінки. Було поранено шестеро людей, четверо цивільних і двоє працівників ДСНС. Пожежа вже локалізована, але не погашена. Очікуємо, повного погашення близько 20:00 або 21:00. Крім того, була азупинка швидкісного трамвая та тролейбусів, робота яких вже відновлена. Ще приблизно 2 тис. абонентів залишаються без електрики. Ще потрібно пару годин для відновлення", - заявив Вілкул близько 19:10.
- Російська терористична армія у четвер, 3 липня, запустила по території України ударні безпілотники, а вночі - ракети. Відомо про 26 постраждалих, у Києві серед поранених – 10-річна дівчинка
- Актуальне
- Важливе















