"Ворскла" і "Десна" зіграли внічию у надважливому матчі за єврокубки

У 25-му турі чемпіонату України з футболу полтавська "Ворскла" зіграла внічию проти чернігівської "Десни"

На 18-й хвилині Олів'є Тіль відкрив рахунок у матчі та вивів "Ворсклу" вперед. "Десна" подвоїла перевагу на початку другого тайму. Автор забитого м'яча - Андрій Гітченко.

Наприкінці матчу, на 84-й хвилині, захисник полтавської "Ворскли" Наджіб Якубу отримав другу жовту картку та достроково покинув футбольне поле.

Матч завершився з рахунком 1:1 і команди залишились на тих самих позиціях, які займали перед матчем. "Ворскла" - шоста, а "Десна" - п'ята. У команд рівна кількість очок, але чернігівці випереджають полтавців за додатковими показниками.

У наступному турі, який буде останнім в цьому сезоні УПЛ, "Ворскла" зіграє проти "Минаю", а "Десна" зустрінеться з "Маріуполем".

Місце в Лізі конференцій отримає команда, яка посяде п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ. На нього претендують лише "Ворскла" і "Десна".