"Ворскла" розбила "Зорю" в чемпіонаті України, Кулач зробив хет-трик

У 22-му турі чемпіонату України з футболу "Ворскла" на своєму полі перемогла "Зорю"

Команду Юрія Максимова вже на 8-й хвилині вивів вперед Руслан Степанюк. Після цього до справи взявся Владислав Кулач, який забив на 24-й та 33-й хвилинах. Невдовзі після перерви форвард оформив хет-трик.

Команда Віктора Скрипника забила у відповідь лише на 79-й хвилині - автоголом відзначився Олів'є Тіль.  Ще один гол за "Зорю" у компенсований арбітром час забив Денис Фаворов.

"Ворскла" перемогла "Зорю" 4:2, набрала 37 очок та піднялася на четверте місце. Від луганчан, які йдуть третіми, полтавчани відстають на 1 очко.