"Ворскла" відправила "Минай" до першої ліги та здобула путівку в єврокубки

У заключному турі чемпіонату України "Ворскла" перемогла у гостях "Минай" та здобула путівку до єврокубків

"Минай" на 7-й хвилині вивів вперед Олексій Хахльов, який реалізував пенальті. За 7 хвилин полтавчани зрівняли рахунок зусиллями Ібрагіма Кане.

Наприкінці першого тайму "Ворскла" забила з одинадцятиметрового - відзначився Владислав Кулач.

"Ворскла" перемогла "Минай" 2:1, набрала 41 очко та фінішувала на п'ятій позиції. У наступному сезоні команда Юрія Максимова представлятиме Україну у новому єврокубковому турнірі - Лізі конференцій.

"Минай" з 18 пунктами фінішував на останній - 14-й позиції та залишає Прем'єр-лігу.