"Ювентус" переміг "Наполі" і наблизився до "Мілану" в гонці за медалі чемпіонату Італії

У перенесеному матчі 3-го туру чемпіонату Італії з футболу туринський "Ювентус" переміг "Наполі"

Матч завершився з рахунком 2:1. На 13-й хвилині Кріштіану Роналду вразив ворота "Наполі" після передачі Федеріко К'єзи і відкрив рахунок у зустрічі.

На 69-й хвилині Пауло Дибала з'явився на футбольному полі, вийшовши на заміну, а вже за 4 хвилини подвоїв перевагу "Ювентуса". Наприкінці зустрічі фанати "Юве" почали переживати за результат матчу. Лоренцо Інсіньє реалізував пенальті та скоротив відставання "Наполі", але це був останній гол у зустрічі.

У турнірній таблиці чемпіонату Італії "Ювентус" піднявся на третє місце та відстає від "Мілану", який йде другим, на 1 бал. Лідером Серії А є міланський "Інтер", який володіє відривом від другої позиції - 11 очок.

"Наполі" - третій. Команда Дженнаро Гаттузо відстає від зони Ліги чемпіонів на 2 бали.