15-річна українка відмовилась підійматись на один п'єдестал з росіянками на Кубку світу з гімнастики

Українська гімнастка Даніела Батрона, яка посіла третє місце у вправах на різновисоких брусах на Кубку світу, відмовилась підійматись на один п'єдестал з росіянками

У Досі (Катар) пройшов етап Кубка світу з гімнастики. 15-річна українка Даніела Батрона показала чудову фізичну форму і посіла третє місце у вправах на різновисоких брусах.

Окрім спортивних звершень 15-річна українка відзначилась і громадянською позицією. Під час нагородження Батрона відмовилась піднятися на п’єдестал з представницями Росії – Вікторією Лістуновою та Марією Мінаєвою, які виступали під нейтральним прапором.

Батрона піднялась на п’єдестал окремо від них.

Відзначимо, що для росіянок та білорусок ці змагання стали останніми – на наступних змаганнях вони не зможуть виступити через спортивні санкції.