"Арсенал" Зінченка програв "Ман Сіті" у надважливому матчі за чемпіонство АПЛ

У перенесеному матчі 12-го туру АПЛ "Манчестер Сіті" впевнено переміг лондонський "Арсенал"

Матч у Лондоні закінчився поразкою "Арсеналу" з рахунком 1:3. За "Манчестер Сіті" забили Кевін Де Брюйне, Джек Гріліш та Ерлінг Холанд.

За "Арсенал" єдиним голом відзначився Букайо Сака, який на 42-й хвилині реалізував пенальті, і зробив рахунок 1:1.

Перед цією грою "Арсенал" мав 51 очок та очолював турнірну таблицю. "Манчестер Сіті", який провів на гру більше за лондонців, тепер має таку саму кількість набраних пунктів - команди ділять перше-друге місце.

За "Арсенал" виступає український футболіст Олександр Зінченко, який перейшов до складу "гармашів" влітку 2022 року із "Манчестер Сіті".

У сьогоднішньому матчі Зінченко провів всі 90 хвилин. Загалом на рахунку українця 19 матчів та 1 результативна передача в цьому сезоні.