live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

5 сміливих бізнес-ідей майбутнього: М'ясо без тварин та відпустка на Місяць

Успішні бізнесмени передбачають потреби ринку раніше, аніж люди встигають про це замислитися

Пропонуємо 5 бізнес-ідей, які зараз видаються дещо безумними, але в майбутньому можуть принести чимало грошей. Зрештою, згадайте історію - винахідників телефону чи інтернету теж вважали за диваків, але зараз ми не уявляємо свого життя без цих речей.

1.3D-друкарня біля дому

Уявіть собі, як це зручно. Якщо вдома бракує якоїсь речі на кшталт відра, або горщика для рослини, якихось деталей - не потрібно планувати, коли ж би то поїхати до будівельного гіпермаркету. Достатньо просто вийти з будинку в двір та замовити в найближчій друкарні потрібний товар - все одно, що за хлібом сходити.

За допомогою 3D- прінтера можна роздрукувати тисячі різноманітних предметів, тож перспектива в цього бізнесу - величезна.

Суттєвим недоліком цієї бізнес-моделі є поки що висока вартість 3D-принтерів - в Україні ціни на них стартують з 10 тис. грн. Професійне обладнання обійдеться в рази дорожче - в середньому 50 тис. грн. Ще близько 800 грн вартуватиме моток PP-пластику.

2. Екскурсії на Місяць

Хтось мріє про відпустку в Туречинні чи Єгипті, а комусь кортить виїхати поза межі планети. Пітер Діамандіс, один із засновників американської компанії Space Adventures, намагається зробити так, щоб подорож на Місяць стала такою самою буденною, як купівля путівки на море.  

Американці планують запустити масові туристичні мандрівки на Місяць в найближчі три - чотири роки. Щоправда, квиток на такий Місячний круїз вартуватиме близько $50 млн з людини.

Та й місць на судні всього 2. Але ж автомобілі колись теж коштували дуже дорого - в майбутньому ціни точно стануть нижчими.

Поки що конкуренція за ринок місячних перевезень незначна, тож українці можуть згадати славетне космічне минуле та позмагатися за ласий туристичний шматок. Якщо вдасться реалізувати цю ідею - одразу ж пропонуємо взятися за налагодження інфраструктури.

Готелі, ресторани, туристичні приваби точно стануть в нагоді як космічним туристам, так і бізнесменам-новаторам.

3. Вирощування м’яса - жодна тварина не постраждає

Україна експортує в світ щороку 300 тис. тонн м’яса, а попит на нього з року в рік лише зростає. Згідно з даними ООН, до 2050 року населення Землі збільшиться на 2,5 мільярда людей і складе 9,1 мільярда людей.

Для того, щоб їжі вистачило для зростаючого населення, виробництво агропродукції має збільшитися на 70% до 2050 року. В нашій країні буде хороша аграрна база, але без інновацій навіть наших ресурсів не вистачить, що нагодувати весь світ.

Науковці вже навчилися вирощувати м’ясо штучно, без того, щоб вдаватися до вбивства тварин.

Професор Марк Пост (Professor Mark Post) з університету Маастрихта (University of Maastricht in Holland) в лабораторних умовах виростив 140 грам м'яса. Щоправда, воно вийшло несмачним, а вартість його вирощування $80 за кілограм.

Вдалося реалізувати цю ідею на основі стовбурових клітин з крові коров. Бізнес-модель вже здобула чимало прихильників, тож вчені обіцяють, що незабаром 1 кг такого м’яса коштуватиме до $5 за кілограм.

4. Наномедицина

Саме цей бізнес обіцяє людству безсмертя та вічну молодість. Суть бізнес-моделі у впровадженні в медицину нанороботів. Їх будуть вживлювати в клітини людського організму, а ті чемно наводитимуть там лад.

Нанороботів можна буде вбудовувати в нервову систему людини для аналізу її діяльності. З їх допомогою можна буде коригувати ДНК, тим самим відвертаючи десятки хвороб, які “записані” саме в коді - наприклад, алергії, діабет чи генетичні схильності.

Якщо ж людина почне старіти, роботи миттєво відреагують та почнуть “ремонтувати” клітини організму - тож навіть в 50 можна буде виглядати на 20.

Звичайно, це вплине на цілі сегменти медицини (косметологія, пластична хірургія). Поки що вчені не розголошують, скільки таке може коштувати та коли буде реалізованим, однак про майбутнє варто думати вже зараз.  

5. Заправки для електромобілів

А от до цієї бізнес-ідеї радимо придивитися дуже ретельно, тому що в світі вже побудовано сотні заправних станцій для електромобілів. Україна теж не виняток.  

Мережа електричних заправок росте по всій країні. Щорічно додається по кілька міст, і карта електрозаправок розширюється, однак їх все одно не вистачає для того, щоб власник електромобілю в нашій країні відчував себе впевнено.

Рано чи пізно людство вичерпає нафту, а кращої альтернативи за електромобілі поки немає. Відповідно, значно зросте попит на супутні послуги для таких авто, на кшталт заправок.
 
Якщо надумаєте вкластися в цей бізнес, врахуйте досвід США - на 250 млн автомобілів там зараз тільки 50 млн станцій. Особливістю заправки таких автомобілів є те, що їм потрібно як мінімум кілька годин, тож площа таких станцій повинна бути значно більшою за традиційні бензинові. Або ж потрібно обирати зовсім інший формат.  

via


 

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати