Як стати щасливим за 21 день і почати заробляти на YouTube – 5 книг з корисними порадами

Попри те, що більшість методик, викладених у цих книжках, можуть скидатися на чарівну казку, насправді усі вони реальні. Насамперед тому, що чи то в галузі маркетингу, а чи в сфері сторітелінгу усі вони закликають до одного: зробити щось власноруч. І тоді життя, як за помахом чарівної палички, обов’язково зміниться на краще.

Луїза Хей. Станьте щасливими за 21 день. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020

Попри те, що практична методика у цій корисній книжці нагадує казку про чарівне дзеркальце, хазяйка якого щоразу питалася, чи саме вона найпрекрасніша у світі, усе викладене авторкою – зовсім не казка, а справжня реальність. Яка, додамо, настає для кожного, хто навчиться працювати з люстерком. Тобто протягом трьох тижнів, як обіцяють нам, ми зможемо дізнатися, як змінити своє життя, просто див­лячись у дзеркало. "Робота з дзеркалом - підказує авторка, - коли ви зазираєте собі глибоко в очі, повторюючи афірмації, - це найефективніший із винайдених мною способів навчитися любити себе й бачити світ як безпечне місце, сповнене любові". А також, додамо, дізнатися, як переробити гнів та відпустити, перш ніж він змусить вас захворіти; як сила гарного настрою може змінити все на краще; як приділяти собі більше часу та підбадьорювати себе на цьому шляху; як пробачити собі й тим, хто вас образив, та підняти цим своє серце на новий рівень любові до себе; як відпустити старе кохання, зцілити розбиті стосунки та шукати нову любов; як пере­стати відчувати сильні стреси. "Можливо, вам цікаво, чому програма триває саме 21 день? – запитує авторка. - Чи вийде у вас повністю змінити своє життя всього лише за три тижні? Либонь, не повністю, але ви можете по­сіяти зерна змін. Коли ви й далі працювати­мете з дзеркалом, із цих зерен проростуть нові здорові звички мислення, які відчинять двері до радісного й повноцінного життя. Тож починаймо!2

 

Мартін Томас Посібник The Financial Times зі стратегії для соціальних медіа. – Х.: Фабула, 2020

У цій книжці автор приділив значну увагу стратегічному мисленню та плануванню, але також намагався дати практичні поради щодо того, як максимально використовувати соціальні медіа та уникнути підводних каменів. Наприклад, як вирішити, чи створювати додаткові облікові записи в соціальних медіа? Як збільшити кількість підписників на власних каналах? Як розвивати процес управління бесідою? Як зменшити негативний вплив скарги клієнта? Як уникнути проблем із регуляторними органами? Як не стати жертвою кібер-шахрайства? Також у автора чимало прикладів з практичного вжитку його порад. «Коли генеральний директор Apple Тім Кук написав твіт "Чудовий день і прогулянка у @YosemiteNPS. Щиро вдячний працівникам парку», то отримав майже 6000 уподобань від його 2,6 млн підписників, і ніхто не припускав, що краще б він використав цей час на роботу, а не на прогулянку парком". Тож ця книжка продемонструє, як, застосовуючи більш стратегічний підхід до використання соціальних медіа, ви зможете забезпечувати кращі результати, реалізовувати ефективніші кампанії, створювати цінніші мережі, збирати кращу інформацію про бізнес-середовище, підвищувати лояльність клієнтів та трансформувати свою корпоративну культуру і водночас управляти ризиками, що виникають перед вами та вашою організацією.

 

Девід Мірмен Скотт і Рейко Скотт. Фанократія. Перетворення фанатів на клієнтів і клієнтів на фанатів. – К.: Yakaboo Publishing, 2020

Автори цієї книжки небезпідставно вважають, що найпотужнішою силою у світовому маркетингу є не соціальні медіа, імейл-розсилки чи таргетинг і навіть не п’ятнадцятисекундні реклами перед кожним відео на YouTube. Ні, магічний інгредієнт - це фандом. Загалом Девід Мірмен Скотт з донькою Рейко — дуже різні. Один з них - бізнес-стратег з покоління бебі-бумерів, інша - міленіалка, яка вивчає медицину, проте вони помітили, що той ентузіазм, який в них запалювали надзвичайні явища, як гурт Grateful Dead (у Девіда) та Гаррі Поттер (у Рейко), тепер викликають найрізноманітніші компанії та організації. Тож вони об’єднали свої знання та зусилля, щоб дослідити це доленосне питання: Справді, як певним брендам, навіть з найнудніших, здавалося б, індустрій, як автострахування чи корпоративне програмне забезпечення, вдається оточити себе не просто покупцями, а палкими фанами? У принципі, з цієї книжки можна дізнатися.

 

Станіслава Стефановська. 50 кроків до роботи. Путівник для тих, хто хоче працевлаштуватися. – К.:  АДЕФ-Україна, 2020

Як відомо, тема професійної реалізації людини в соціумі завжди була і залишається актуальною. Змінюються епохи, культури, професії, але бажання людини стати кимось саму у трудовій сфері, бути майстром своєї справи і здобути визнання - практично незмінне. Досвід перебування в професійних просторах дає можливість для розвитку і самореалізації потенціалу людини. Тож у цій книзі-путівнику описані 50 кроків, які планомірно готують людину до досягнення її мети - працевлаштування. Читач разом з автором буде задаватися питаннями, шукати відповіді на них та формувати власне більш цілісне уявлення про себе як про професіонала. Що, разом із правильним позиціонуванням і підготовленістю, і є запорукою успішного працевлаштування. Книга призначена для широкого кола читачів, які хочуть створити або оновити своє резюме, знайти роботу для душі та з задоволенням пройти випробувальний термін, по-справжньому ставши частиною нової компанії.

 

Марк Лівін. Cторітелінг для очей, вух і серця. – К.: Наш Формат, 2020

Ця книжка обов’язково сподобається  тому, хто зацікавлений в історіях: письменникам, рекламістам, копірайтерам, журналістам, усім, хто розуміє важливість історій та вміння їх розповідати. Адже сторітелінг — це наука, без якої не обійтися: у професійному та повсякденному житті ми щодня розказуємо історії, чуємо їх та хочемо бути почутими. Історії — це універсальна мова, що зрозуміла кожному, якщо знати, як правильно її використовувати. Тож автор, досвідчений письменник та блогер, ділиться власними секретами задуму, побудови та розповіді вдалої історії на конкретних прикладах. А також вчить розуміти текст та пояснює, чому так важливо не лише бачити та чути історію, а й відчувати її на кожному із можливих рівнів. При цьому автор у книжці не лише розповідає історії із свого дитинства та власні інсайти із досвіду написання історій, але й описує поради та лайфхаки від інших письменників, блогерів та митців.