Віталій Портников: Союзники Кремля - ​​екстремісти і терористи

Анатолій Вікторов
фото: gettyimages
Російське посольство в Ізраїлі звинувачує журналістів авторитетної газети Jerusalem Post у спотворенні висловлювань голови дипломатичного представництва. Самого посла Анатолія Вікторова викликають до МЗС Ізраїлю з вимогами дати пояснення з приводу скандального інтерв'ю. Що ж сталося?

А нічого особливого.  Просто посол розповів правду про те, що думають щодо Ізраїлю у Кремлі. Він підкреслив, що це зовсім не Іран, лідери якого виступають за знищення єврейської держави і роблять все для отримання атомної бомби, дестабілізує ситуацію у регіоні, а Ізраїль. "Проблема регіону не у активності Ірану, а у відсутності взаєморозуміння між країнами і в недотриманні резолюцій ООН в арабо-ізраїльському і палестино-ізраїльському конфліктах" - зазначив Вікторов. І це не екстремістське угруповання "Хезболла", що фінансується Іраном і, можливо, до якої підведений російською зброєю, загрожує Ізраїлю, а "Ізраїль атакує"Хезболлу", а не "Хезболла" атакує Ізраїль".  А тунелі, які побудовані для атак на Ізраїль і тягнуться з території сусіднього Лівану? У посла немає ніяких доказів, що ці тунелі побудовані "Хезболлою" для атак на Ізраїль. "Нас там нєт".

Дивовижно? Аж нітрохи. Путінська Росія - ворог демократії і союзник екстремістів і терористів в усьому світі.  Саме тому Росія Путіна залишається таким самим ворогом єврейської держави, яким у ХХ столітті був Радянський Союз. Інтерв'ю російського посла про це просто нагадало.

А як же теплі особисті стосунки ізраїльського прем'єра Беньяміна Нетаньяху із російським президентом Володимиром Путіним? А ніяк. Це можуть бути або ілюзії, або політика стримування. Адже ніхто не може перешкодити Володимиру Зеленському бачити прагнення до миру в очах Путіна - якщо український президент хоче обманювати себе і всіх нас.

А як же євреї - і аж ніяк не тільки з Росії, але і з Ізраїлю - які працюють в інтересах Кремля? А як же українці - і аж ніяк не тільки з Росії, але і з України - які працюють в інтересах Кремля? Є навіть українські євреї, які працюють в інтересах Кремля, проти України та Ізраїлю одночасно. І досягають успіху.

А ніяк. Жоден народ не може уникнути наявності в своєму середовищі зрадників і "корисних ідіотів" ворога.  Єврейський і український народи не є виключенням.

новини партнерів

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати