"Барселона" - "Шахтар" 2:1: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

У середу, 25 жовтня, "Шахтар" програв у гостях іспанській "Барселоні" у 3-му турі Ліги чемпіонів. Еспресо провів текстовий онлайн матчу

Коротко

"Шахтар" невдало розпочав матч проти "Барселони" та пішов на перерву поступаючись із різницею у два м'ячі.

На 28-й хвилині команду Хаві вивів вперед Ферран Торрес. Ще за 8 хвилин перевагу каталонців збільшив Фермін Лопес.

"Шахтар" скоротив відставання на 62-й хвилині зусиллями Георгія Судакова, проте врятуватися від поразки не зміг.

Чемпіони України програли "Барселоні" у першому матчі боснійця Маріно Пушича на посаді головного тренера з рахунком 1:2.

21:35
90+3' У "Шахтаря" замість Степаненка грає Егіналду
21:34
90` Рефері компенсував 7 хвилин
21:33

89' Араухо пробив зі штрафного вище воріт

21:31
87' Бондар грубо зупинив на підступах до карного майданчика Торреса та отримав попередження, "Барса" виконає ще один небезпечний стандарт
21:30
86` Торрес виконав штрафний з вигідної позиції, проте пробив набагато вище воріт
21:29

83' Степаненко після прострілу Азарова згрупувався та пробив у падінні з меж карного майданчика - м'яч пролетів поруч зі стійкою

21:26
82' У "Барселони" замість Ферміна Лопеса грає Касадо, а Мартінеса міняє Крістенсен