Біатлон: троє українців фінішували у топ-30 індивідуальної гонки в Рупольдингу

У рамках 5 етапу Кубка світу відбулася індивідуальна гонка на 20 км, де одразу троє українських біатлоністів фінішували у топ-30

Про це повідомляє Еспресо. TV.

Сьогодні, 11 січня, відбулась індивідуальна гонка на 20 км серед чоловіків. Україну презентували: Богдан Цимбал, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Денис Насико.

Одразу троє українців фінішували у тридцятці найкращих. Лідером серед наших спортсменів став Денис Насико, який не закрив одну мішень і відстав від першого місця на 3 хвилини і 30 секунд.

Перемогу здобув норвежець Йоханнес Бьо, друге місце посів Ветле Крістіансен, а третім фінішував словенець Яков Фак.

5-й етап Кубка світу з біатлону проходить у німецькому Рупольдингу.