ЧС-2022: Нідерланди здобули першу перемогу в кваліфікації

У відбірковому матчі чемпіонату світу-2022 збірна Нідерландів перемогла на своєму полі Латвію

У Амстердамі нідерландці вийшли вперед на 32-й хвилині, коли забив Стівен Бергхюйс. Комфортним команда Франка де Бура зробила рахунок на 69-й хвилині, зусиллями Люка де Йонга.

Збірна Нідерландів перемогла Латвію 2:0, набрала 3 очка та займає у групі G третє місце. Лідирують Туреччина та Чорногорія, у яких по 6 пунктів. Також 3 бали у Норвегії. Латвія та Гібралтар поки не набрали очок.

Збірна Нідерландів є суперником України на груповому раунді Євро-2020. Також команда Андрія Шевченка там зіграє з Австрією та Північною Македонією.