"Динамо" - "Шахтар" 0:1: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

У п'ятницю, 3 листопада, "Шахтар" у Києві переміг "Динамо" у 13-му турі чемпіонату України з футболу. Еспресо провів текстовий онлайн матчу

Коротко

"Динамо" у матчі проти "Шахтаря" мало невелику перевагу в першому таймі, але не використало свої моменти.

Донеччани перехопили ініціативу в другій половині гри та вийшли вперед на 53-й хвилині, коли забив Олександр Зубков. Його гол виявився переможним.

"Шахтар" переміг з рахунком 1:0, набрав 24 бали та вийшов на третє місце. "Динамо" з 16 пунктами залишилося на сьомій позиції.

18:53
90+3' Після фолу проти Судакова на полі виникає штовханина, це класичне!
18:52
90+2 Дубінчак грубо помилився біля воріт "Динамо" та дозволив зробити перехоплення Криськіву, але той подарунком не скористався та пробив неточно
18:50
90+1 Рефері компенсував 2 хвилини
18:50
90' "Динамо" наршеті великими силами пішло вперед, чи не запізно?!
18:49
89' "Динамо! Караваєв отримав м'яч у карному та пробив з правого кута воротарського майданчика - трохи неточно
18:47
88' У "Динамо" замість Волошина грає Пономаренко
18:46
86' Дубінчак скинув м'яч під удар Бражку, той потужно пробив низом - повз ворота