Боснія і Герцеговина - Україна 1:2: онлайн-трансляція гри плей-офф Євро-2024

У четвер, 21 березня, збірна України перемогла у гостях Боснію і Герцеговину з рахунком 2:1 та вийшла до фіналу плей-офф кваліфікації Євро-2024. Еспресо провів текстовий онлайн матчу

Коротко

Збірна України невдало розпочала матч у Зениці та у першому таймі виглядала гірше за Боснію і Герцеговину. Команда Сергія Реброва пропустила першою на 57-й хвилині, коли після удару Амара Дедіча, м'яч рикошетом від Миколи Матвієнка влетів у сітку.

Україна відігралася лише на 85-й хвилині, коли Роман Яремчук, який щойно вийшов на заміну, скористався передачею Юхима Коноплі та точно пробив з близької дистанції.

За кілька хвилин Яремчук віддав результативну передачу з лівого флангу на Артема Довбика, який ударом головою приніс збірній Україні вольову перемогу - 2:1.

Україна вийшла до фіналу плей-офф кваліфікації, де 26 березня у Вроцлаві зіграє проти Ісландії.

23:46
У фіналі плей-офф, 26 березня у Вроцлаві, Україна зіграє проти Ісландії, яка перемогла Ізраїль 4:1
23:44

Фінальний свисток! Україна у надзвичайно напруженому та складному матчі перемагає Боснію і Герцеговину 2:1 та виходить до фіналу плей-офф відбору Євро-2024

23:40
90+5' Мудрик пробив зі штрафного повз ворота
23:39
90+4' Мудрик заробив небезпечний штрафний та виграв дорогоцінний час
23:38
90+2' Замість Довбика на поле виходить Таловєров
23:36
90' Рефері компенсував 8 хвилин
23:34

Миколенко відпасував на Яремчука, який протягнув м'яч лівим флангом та навісив у центр, де Довбик виграв верхову боротьбу та головою точно пробив по воротах

23:33

88' ГООООООЛ! Довбик!!!!!

23:31

Мудрик кинув у прорив по правому флангу Коноплю, той прострілив до карного майданчика, звідки Яремчук переправив м'яч у сітку. Спрацювала таки заміна!