Гол Мудрика допоміг "Челсі" обіграти "Лідс" та вийти у чвертьфінал Кубка Англії

В 1/8 фіналу Кубка Англії з футболу лондонський "Челсі" обіграв "Лідс"

Матч закінчився перемогою "Челсі" з рахунком 3:2. На старті матчу команди обмінялись голами: Матео Джозеф вивів "Лідс" вперед, але Ніколас Джексон зрівняв ситуацію за декілька хвилин.

На 37-й хвилині голом відзначився Михайло Мудрик, який вийшов на поле у стартовому складі. Півзахисник отримав м'яч після класної передачі Рахіма Стерлінга і ударом в один дотик вивів "Челсі" вперед.

Українець у першому таймі грав центральним атакувальним півзахисником, а не на звичній для себе позиції лівого вінгера. Мудрика замінили на 95-й хвилині.

У другому таймі Джозеф знову забив і повернув "Лідс" у гру, проте вирішальне слово було за "Челсі". Конор Галлагер зробив рахунок 3:2 і вивів "Челсі" у чвертьфінал Кубка Англії.