"Ліверпуль" принизив "Челсі" із Мудриком у чемпіонаті Англії

31 січня у матчі 22-го туру чемпіонату Англії з футболу "Ліверпуль" переміг на своєму полі "Челсі"

Український футболіст Михайло Мудрик розпочав матч у запасі лондонців та вийшов на заміну одразу по перерві. На той час "Челсі" поступався з рахунком 0:2. "Ліверпуль" на 23-й хвилині вперед вивів Діогу Жота. Збільшив перевагу господарів поля Конор Бредлі. Наприкінці першого тайму Дарвін Нуньєс втратив шанс довести рахунок до розгромного, коли не реалізував пенальті.

На 65-й хвилині третій гол за команду Юргена Клоппа забив Домінік Собослай. "Челсі" скоротив відставання зусиллями Крістофера Нкунку. "Червоні" на 79-й хвилині знову відновили перевагу в три м'ячі завдяки точному удару Луїса Діаса.

"Ліверпуль" переміг "Челсі" 4:1, набрав 51 очко та зберіг відрив у 5 пунктів від найближчих переслідувачів - "Арсенала" та "Манчестер Сіті", який зберігає матч у запасі.

"Челсі" має 31 бал та займає десяту позицію.