"Шахтар" - "Марсель" 2:2: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

У четвер, 15 лютого, "Шахтар" у Гамбурзі зіграв з французьким "Марселем" внічию 2:2 у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Еспресо провів текстовий онлайн гри

Коротко

"Марсель" вийшов вперед на 63-й хвилині завдяки голу П'єра-Емеріка Обамеянга. Українці відігралися за 5 хвилин зусиллями Миколи Матвієнка.

На 90-й хвилині Іліман Ндіайє знову вивів французів вперед та, здавалося, приніс їм перемогу. Проте, команда Маріно Пушича не здалася й урятувалася від поразки. У компенсований арбітром час другий гол за "Шахтар" забив Егіналдо.

"Шахтар" та "Марсель" звели матч внічию 2:2. Повторна гра відбудеться 22 лютого у Франції.

21:42

Божевільне завершення матчу. Лунає фінальний свисток. "Шахтар" та "Марсель" зіграли у першій зустрічі внічию 2:2

21:39
90+3' ГООООООЛ! Неймовірно! "Шахтар" вдруге зрівнює рахунок!!! Егіналдо у високому стрибку головою переправив м'яч у ворота
21:37
Обмаеянг віддав відмінну передачу зліва в район одинадцятиметрової позначки та відпасував на Ндіайє, який розстріляв ворота
21:35
90+1` ГОЛ. "Марсель" забиває вдруге
21:32
86' Мерлен самотужки прорвався до воріт "Шахтаря" зліва та пробив у ближній кут, голкіпер українського клубу Різник зіграв надійно та відбив м'яч
21:29

84' Обамеянг подав до воротарського майданчика, футболісти "Шахтаря" виграли боротьбу та відбилися

21:27
82' "Шахтар" активно йде вперед, Судаков передачею врозріз намагався вивести на ударну позицію Кевіна, але оборонці "Марселя" не дозволили
21:24

78' Зубков грубо сфолив у центрі поля - попередження

21:22
77` Ще дві заміни у "Шахтаря" - замість Коноплі виходить Гочолейшвілі, Сікана міняє Кевін