Унікальний асист Зінченка допоміг "Арсеналу" перемогти "Ноттінгем" в АПЛ

У 22-му турі Англійської Прем'єр-ліги лондонський "Арсенал" здобув перемогу над "Ноттінгем Форест"

Матч завершився перемогою "Арсеналу" над "Ноттінгем Форест" з рахунком 2:1. Хоча до 65-ї хвилини ситуація була 0:0.

У моменті з першим голом важливу роль зіграв Олександр Зінченко. Українець вдало побачив Габріеля Жезуса і кинув йому м'яч з ауту. Бразилець вдало ввійшов до воротарського майданчика і розстріляв ворота суперника.

На 72-й хвилині Букайо Сака подвоїв перевагу "Арсеналу". На останніх хвилинах "Ноттінгем" скоротив відставання, але цього було недостатньо.

У турнірній таблиці АПЛ "Арсенал" займає другу позицію і відстає від лідера - "Ліверпуля" - на 2 бали. Проте у команди Юргена Клоппа є матч в запасі.