Game4Ukraine: команда Шевченка зіграла внічию проти команди Зінченка

У суботу, 5 серпня, у Лондоні відбувся благодійний матч Game4Ukraine, який завершився внічию

Game4Ukraine організували амбасадори фандрейзингової платформи UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Зінченко. Гра пройшла у Лондоні, на стадіоні "Стемфорд Брідж".

Мета - зібрати кошти на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області. Навчальний заклад обстріляли російські війська 4 березня 2022 року. Ракета пройшла крізь другий і перший поверхи. Частина будівлі повністю зруйнована.

У матчі Game4Ukraine зіграла команда Олександра Зінченка проти команди Андрія Шевченка. До благодійного івенту залучили знаменитих українських та іноземних футболістів, тренерів і навіть акторів.

Склад Команди Шевченка

Склад команди Зінченка

Game4Ukraine: результат благодійного матчу

Благодійна гра завершилась внічию - 2:2. Рахунок у зустрічі на 38-й хвилині відкрив ексфутболіст "Вест Гема" Марк Нобл, який представляв команду Зінченка.

Вже через 4 хвилини ситуацію на полі зрівняв культовий гравець "Мілана" Кларенс Зеєдорф - нідерландець ефектно зіграв на розвороті і пробив у дальню дев'ятку.

У другому таймі команди знову обмінялись голами. За "синіх" забив Галлас, а за "жовтих" - Даріо Срна.