Гол Малиновського не врятував "Аталанту" від поразки "Ювентусу" в фіналі Кубка Італії

У фіналі Кубка Італії з футболу туринський "Ювентус" переміг "Аталанту" з Бергамо

На 31-й хвилині хавбек "Ювентуса" Деян Кулушевскі, після передачі Вестона Маккенні, із легкістю відправив м'яч у сітку воріт і відкрив рахунок у матчі.

Українець Руслан Малиновський, який вийшов на поле з перших хвилин, допоміг "Аталанті" зрівняти. Півзахисник потужним ударом пробив по воротах Джанлуїджі Буффона. 43-річний голкіпер був безсилий і не зміг дотягнутись до м'яча - 1:1.

Після того, як головний тренер "Аталанти" Джан-П'єро Гасперіні замінив Малиновського в середині другого тайму - гра команди з Бергамо зіпсувалась і вони пропустили другий м'яч. Федеріко К'єза зіграв у стінку з Кулушевскі і вивів "Ювентус" вперед - 2:1 - перемога туринців у фіналі Кубка Італії з футболу.