"Інтер" - "Мілан" 1:0: онлайн-трансляція півфіналу Ліги чемпіонів

У вівторок, 16 травня, у повторному матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Інтер" переміг "Мілан" з рахунком 1:0 та вийшов до фіналу Ліги чемпіонів. Еспресо провів текстовий онлайн гри.

Коротко

Перемогу "Інтеру" приніс гол аргентинця Лаутаро Марітнеса на 74-й хвилині. В першій грі "чорно-сині" також виграли - 2:0. "Інтер" став першим фіналістом Ліги чемпіонів.

У вирішальному матчі італійці зустрінуться 10 червня у Стамбулі з переможцем протистояння між англійським  "Манчестер Сіті" та іспанським "Реалом", які проведуть повторну гру 17 травня. В першому матчі в Мадриді було зафіксовано нічию 1:1.

23:52

"Інтер" переміг "Мілан" 1:0 та вийшов до фіналу Ліги чемпіонів!

23:50
Лунає фінальний свисток
23:50
90+1 Рефері компенсував 3 хвилини
23:49
90' Пішла остання хвилина основного часу
23:46
89' Нічого не вдається зробити "Мілану" на останніх хвилинах, невже змирилися з поразкою "россо-нері"?
23:45
86' На трибунах "Сан-Сіро" заспівали фани "Інтера", вони вже почали святкувати вихід у фінал
23:42
85' У "Інтера" замість героя гри Мартінеса на поле виходить Корреа, Бареллу міняє Гальярдіні
23:39
81' Штовханина виникає на полі після жорсткого стику, Круніч отримує в "Мілана" жовту картку за жорсткий підкат. Мартінеса та Томорі також карають попердженнями
23:38
79' Нерви не витримують у футболістів, у "Мілана" попереджено Тоналі, у "Інтера" - Бареллу