Курйозного голу Ракицького не вистачило "Шахтарю" для перемоги над "Феєнордом" у Лізі Європи

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" зіграв унічию проти нідерландського "Феєнорда"

Матч, який проходив у Варшаві, закінчився внічию 1:1. "Шахтар" вийшов вперед на 79-й хвилині завдяки курйозному голу Ярослава Ракицького. Центрбек неймовірно згрупувався при кутовому та спиною відправив м'яч у ворота нідерландців.

На останніх хвилинах матчу "Феєнорд" відповів на пропущений гол. Есек'єль Бульяуде виграв верхове єдиноборство у штрафному майданчику "Шахтаря" та зробив рахунок 1:1.

Матч-відповідь пройде 16 березня у Нідерландах.