Лідер УПЛ "Дніпро-1" не зміг перемогти "Олександрію"

У суботу, 4 березня, "Дніпро-1" у 16-му турі чемпіонату України зіграв внічию з "Олександрією"

"Дніпро-1" вийшов вперед на 23-й хвилині, коли забив Домінго Бланко. "Олександрія" відігралася ще в першому таймі, завдяки голу Еміля Мустафаєва.

Згодом матч в Олександрії було перервано через повітряну тривогу. Після поновлення зустрічі, лідерів прем'єр-ліги на 58-й хвилині знову вивів вперед Артем Довбик.

"Дніпро-1" не зміг втримати перемогу. На 89-й хвилині рахунок зрівняв Мустафаєв, який зробив дубль.

"Дніпро-1" зіграв з "Олександрією" внічию 2:2, набрав 36 очок та залишився на першому місці. Найближчого переслідувача - "Шахтар" - команда Олександра Кучера випереджає на 3 пункти. Донеччани мають гру в запасі.