"Ман Юнайтед" програв "Вільярреалу" у шаленому фіналі Ліги Європи

У фіналі Ліги Європи англійський "Манчестер Юнайтед" програв іспанському "Вільярреалу"

На 29-й хвилині півзахисник "Вільярреалу" Даніель Парехо виконав вдалу подачу зі штрафного удару. Іспанець відправив м'яч до воріт МЮ, де Херард Морено виграв боротьбу і завдав потужного завершального удару. 1:0 - "Вільярреал" вийшов вперед.

"Манчестер Юнайтед" зумів зрівняти рахунок лише всередині другого тайму. Едінсон Кавані точно пробив по воротах "Вільярреалу" після передачі Скотта Мактомінея - 1:1.

Команди не зуміли визначити переможця зустрічі в основний час і їм довелось грати овертайм. Проте навіть 120 хвилин було мало, щоб забити третій гол у матчі.

Все вирішилось у серії післяматчевих пенальті. Гравці пробили 22 ударів, справа дійшла навіть до голкіперів, але все ж кращу майстерність продемонстрували футболісти "Вільярреалу" і перемогли МЮ з рахунком 11:10. Вирішальний пенальті не забив Давід Де Хеа.

У півфіналі МЮ вибив італійську "Рому", а "Вільярреал" здолав лондонський "Арсенал". В 1/8 фіналу Ліги Європи іспанці виявились сильнішими за київське "Динамо".

Ліга Європи

Фінал

26 травня

"Вільярреал" (Іспанія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) 1:1 (серія пенальті - 11:10)