Миколенко з "Евертоном" поступився "Тоттенгему" в АПЛ

У 18-му турі Англійської Прем'єр-ліги лондонський "Тоттенгем" поступився "Евертону"

Матч завершився перемогою "Тоттенгема" з рахунком 2:1. Лондонці швидко встановили перевагу над "Евертоном". Вже станом на 18 хвилину, завдяки голам Сона та Рішарлісона, вели 2:0.

"Евертон" зумів відповісти лише наприкінці матчу. Андре Гомеш вразив ворота "Тоттенгема" на 82-й хвилині.

Українець Віталій Миколенко вийшов на матч у стартовому складі. FlashScore нагородив лівого захисника оцінкою 7,0 - це другий показник серед всіх гравців "Евертона".

У турнірній таблиці АПЛ "Тоттенгем" випередив "Манчестер Сіті" на 2 бали і вийшов на 4 позицію, але у "містян" один матч у запасі.

"Евертон" займає 16 позицію з 16 балами, але з клубу зняли 10 очок. Якби не штраф, то команда Миколенка займала 10 місце.