"Мілан" - "Інтер" 0:2: онлайн-трансляція півфіналу Ліги чемпіонів

10 травня у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів "Інтер" переміг "Мілан" з рахунком 2:0 у протистоянні двох італійських клубів. Еспресо провів текстовий онлайн міланського дербі

Коротко

Едін Джеко вивів "Інтер" вперед на 8-й хвилині. Колишній гравець "Шахтаря" та донецького "Металурга" Генріх Мхітарян збільшив перевагу "чорно-синіх" за 3 хвилини.

22:36
10 травня, 2023 середа

"Мілан" - "Інтер" 0:2

Голи: Джеко, 8, Мхітарян, 11

23:57
Повторна гра відбудеться 16 травня також на "Сан-Сіро"
23:57

"Інтер" переміг "Мілан" з рахунком 2:0

23:56
Лунає фінальний свисток!
23:54
90+2' Пабега марнує один з останніх шансів "Мілана", пробив низом по центру, прямо в руки Онана
23:53
90' Рефері компенсував 4 хвилини
23:52
89' "Інтер" розіграв м'яч після штрафного, Брозовіч навісив до карного майданчика, Меньян вдало зіграв на виході
23:49
87' "Інтер" вдало збиває темп та не дає "Мілану" нічого зробити в останні хвилини, час грає йому на руку
23:47
85' "Мілан" отримав право на небезпечний штрафний, Ернандес пробив набагато вище воріт
23:44
82' У "Мілана" замість Діаса грає Побега, Калабрію міняє Калюлю