Іран погрожує ударами по об'єктах нафтової інфраструктури США
За словами командувача військово-морського Корпусу (ВМК) вартових Ісламської революції Сардара Аліреза Тангісірі, атаки на нафтову інфраструктуру Іран розглядає, як можливість нападу на США
Про це йдеться в повідомленні командувача в соціальній мережі Х, цитує РБК-Україна.
Йдеться про те, що пов’язані зі США нафтові об’єкти трактують як цілі на рівні американських військових баз.
"У міру оновлення списку цілей нафтові об’єкти, пов’язані зі США, будуть поставлені в один ряд з американськими базами і стануть об’єктом потужного обстрілу", - зазначив Тангісірі.
Також він спонукає громадян уникати нафтові об'єкти.
"Ми попереджаємо громадян і працівників триматися подалі від цих об’єктів", - додав командувач ВМК.
- Нагадаємо, що Міжнародне агентство з атомної енергії підтвердило, що в Ірані влучив снаряд по території атомної електростанції у Бушері.
- Актуальне
- Важливе