Дзюдоїстка Марина Черняк стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи

Українська спортсменка Марина Черняк піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани на чемпіонаті Європи з дзюдо, який приймає Монпельє

Черняк принесла до скарбнички збірної України першу медаль, вситупаючи у найлегшій ваговій категорії - до 48 кг, повідомляє Еспресо. TV.

Марина оформила дострокові перемоги над росіянкою Наталією Кондратьєвою та туркенею Сумейє Аккус.

А от від господарки турніру Амандіни Бушар пропустили дві результативні атаки - спочатку на "юко", а потім і на найвищу оцінку в дзюдо - "іппон".

У сутичці за "бронзу" українка швидко - за півтори хвилини - впоралася з італійкою Валетіною Москатт і вперше стала призеркою чемпіонату Європи.

Чемпіон світу та Європи Георгій Зантарая, який нині виступає у ваговій категорії до 66 кг, на жаль, не зумів в особистій першості здобути нагороду чемпіонату Європи-2014. У поєдинку за третє місце він поступився росіянину Михайлу Пулаєву - два "юко" (найнижча оцінка).

"Бронзова" сутичка Черняк починається з 42:10 хв.