Улюблений футбольний клуб Путіна оштрафували на 1 млн. рублів через ультрас

Пітерський "Зеніт" постраждав через фанів, які зірвали матч з московським "Динамо"

Про це повідомляєт Еспресо.TV з посиланням на Championat.ru.

Контрольно-дисциплінарний комітет РФС виніс рішення щодо інциденту, який трапився під час матчу 29-го туру російської Прем'єр-ліги між петербурзьким "Зенітом" і московським "Динамо".

За незабезпечення приймаючою стороною порядку, що спричинило припинення матчу, "Зеніт" покараний технічною поразкою з рахунком 0:3. При цьому клубу призначено штраф у розмірі 700 тис рублів (понад $19 тис). Пітерці проведуть дві наступні домашні гри без глядачів.

За масову появу сторонніх на полі, використання та кидання піротехніки клуб оштрафований на 300 тис рублів (понад $8 тис). Головний тренер "Зеніту" Андре Віллаш-Боаш також оштрафований на 30 тис. рублів (майже $1 тис) за порушення кордону технічної зони. Таким чином, загальна сума штрафу, призначена клубу, склала 1 млн. рублів. (понад $28 тис.)

Нагадаємо, матч "Зеніт" - "Динамо" проходив 11 травня. Через агресивну поведінку вболівальників "Зеніта" гра була перервана на 86-й хвилині за рахунку 4:2 на користь москвичів.

Відео: youtube.com