Українець виграв Юнацьку Олімпіаду зі світовим рекордом

Другий змагальний день II літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які тривають у китайському Нанкіні, приніс Україні другу золоту медаль

Чемпіоном Юнацької Олімпіади став Павло Коростильов, вигравши змагання з кульової стрільби - пневматичний пістолет, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Національного олімпійського комітету.

"Я дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я виборов медаль", - розповів після виступу новоспечений чемпіон.

Наш спортсмен з другим результатом кваліфікувався до фіналу, набравши у сумі 582 очки. У фіналі, де боротьба розпочинається з чистого аркуша, Павло захопив лідерство майже на початку сесії і нікому не віддав перемогу.

З результатом 203,4 бала українець на 0,6 очка покращив ще й світовий рекорд, який він сам і встановив цього року.

Срібним призером II ЮОІ став кореєць Чеонжанг Кім (199,8), а бронзовим – француз Едоард Дортомб (178,6).

Як уже повідомлялося, в українській скарбничі вже є "золото" Юнацьких Олімпійських ігор плавця Михайла Романчука (400 м вільним стилем) і "срібло" дзюдоїста Богдана Ядова (вагова категорія до 66 кг).