Вигнаний арбітром тренер керував командою з даху тунелю

Тренер футбольного клубу "Железнічар" Едіс Мулаліч, який отримав червону картку в матчі чемпіонату Боснії і Герцеговини проти "Сараєво", продовжив керувати гравцями з даху тунелю, що веде в підтрибунне приміщення

Боснійська фахівець був вилучений за декілька хвилин до кінця основного часу зустрічі за суперечки з головним арбітром, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на lenta.ru.

Та тренер не розгубився і протягом 12 доданих до часу матчу хвилин продовжував підказувати своїм футболістам, стоячи на козирку тунелю.

"Головне, що ми перемогли, вітаю гравців. А за свій вчинок я готовий понести покарання, наприклад, заплатити штраф", - розповів Мулаліч.

Зустріч 11-го туру чемпіонату країни відбулася в неділю, 4 жовтня, в Сараєво і закінчилася з рахунком 1:0 на користь "Железничара".

Команда Мулаліча має в активі 17 очок і посідає шосте місце в турнірній таблиці. "Сараєво" з 19 очками йде на третьому рядку.

Відео: Youtube