Дві "бронзи" здобули українські дзюдоїсти на турнірі "Великого шолому"

На турнірі "Великого шолому" у Токіо Станіслав Бондаренко та Ірина Кіндзерська піднялися на третю сходинку п'єдесталу пошани

Бондаренко у ваговій категорії понад 100 кг став єдиним, хто "розбавив"японців на подіумі, яким дісталися інші три медалі, повідомляє Еспресо.TV.

Перемігши у троьх сутичках, українець поступився у півфіналі господарю змагань Рю Січіноє. У боротьбі за третє місце наш дзюдоїст поборов росіянина Сослана Бостанова, здобувши дострокову перемогу "іппоном".

Кіндзерська теж після трьох перемог програла японці Намі Інаморі, яка в підсумку виграла турнір. Та потім виграла у її ж співвітчизниці Вакаби Томіти, сперечаюсь за бронзову нагороду змагань.