live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада перейменувала Дніпродзержинськ і ще низку населених пунктів

Місто Дніпродзержинськ перейменували на місто Кам'янське

За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.

Народні депутати підтримали постанову №4085 "про перейменування окремих населених пунктів та районів".

Також були перейменовані наступні населені пункти у Вінницькій області:

село Червоне Барського району на село Грабівці;
село Красне Вінницького району на село Махнівка;
село Ленінка Жмеринського району на село Варжинка;
село Чапаєвка Жмеринського району на село Малі Коростівці;
село Жовтневе Калинівського району на село Попівка;
село Кіровка Калинівського району на село Мирне;
село Комунарівка Калинівського району на село Бережани;
село Червона Трибунівка Калинівського району на село Забара;
село Комсомольське Козятинського району на село Махнівка;
село Радянське Крижопільського району на село Княжа Криниця;
село Свердлівка Липовецького району на село Пеньківка;
село Радянське Літинського району на село Літинські Хутори;
село Ленінська Слобода Мурованокуриловецького району на село Кам’янецькі Хутори;
село Петрівка Мурованокуриловецького району на село Берлядка;
село Марксове Немирівського району на село Монастирське;
село Кірове Немирівського району на село Рачки;
село Жовтневе Погребищенського району на село Попівці;
село Чапаєвка Погребищенського району на село Надросся;
село Русава-Радянка Томашпільського району на село Русавка;
село Жданівка Хмільницького району на село Війтівці;
село Пролетар Хмільницького району на село Залізнострілецьке;
село Червона Володимирівка Хмільницького району на село Фастанівка;
село Червона Гребля Чичельницького району на село Попова Гребля;
селище Петровське Шаргородського району на селище Синьожупанники;
село Чапаєве Шаргородського району на село Нові Хоменки;

У Волинській області:
село Жовтневе Володимир-Волинського району на село Ревень;
село Маяки Луцького району на село Княгининок;
селище міського типу Жовтневе Нововолинської міської ради на селище міського типу Новобіличі;

У Дніпропетровській області:
село Пам'ять Ілліча Апостолівського району на село Новоукраїнське;
село Червона Зірка Апостолівського району на село Зоряне;
село Карла Маркса Верхньодніпровського району на село Саксагань;
місто Дніпродзержинськ на місто Кам'янське;
Дніпропетровський район на Дніпровський район;
селище міського типу Кіровське Дніпропетровського району на селище міського типу Обухівка;
селище Орджонікідзе Дніпропетровського району на селище Новотаромське;
селище міського типу Ювілейне Дніпропетровського району на селище міського типу Полянське;
село Валове Криворізького району на село Софіївка;
село Калініна Криворізького району на село Брусове;
село Кірове Криворізького району на село Лісове;
село Кіровка Криворізького району на село Данилівка;
село Леніна Криворізького району на село Садове;
село Орджонікідзе Криворізького району на село Шевченківське;
село Радгоспне Криворізького району на село Надія;
село Чапаєвка Криворізького району на село Бобринівське;
село Жовтневе Криничанського району на село Саксаганське;
село Кімовка Криничанського району на село Чекереське;
село Кіровка Криничанського району на село Крута Балка;
село Леніна Криничанського району на село Козаче;
село Октябрське Криничанського району на село Кисличувате;
село Чапаєвка Криничанського району на село Лозуватське;
село Червона Українка Криничанського району на село Малярщина;
село Червоний Прапор Криничанського району на село Савронське;
село Червоний Промінь Криничанського району на село Промінь;
село Новопролетарське Магдалинівського району на село Строчкове;
селище Пролетарське Магдалинівського району на селище Чуйківське;
село Краснознам’янка Межівського району на село Кошари;
село Ленінське Межівського району на село Степове;
село Новопетровське Межівського району на село Миронове;
село Петровське Межівського району на село Зелене;
село Кірове Нікопольського району на село Чистопіль;
село Колгоспне Нікопольського району на село Солоне;
село Менжинське Нікопольського району на село Січове;
село Орджонікідзе Нікопольського району на село Громоцьке;
село Дніпрельстан Новомосковського району на село Верхнє Очеретувате;
село Котовець Павлоградського району на село П'ятибратське;
село Тельмана Павлоградського району на село Дніпровське;
село Радсело Петриківського району на село Грабське;
селище міського типу Брагинівка Петропавловського району на селище міського типу Залізничне;
село Брагинівка Петропавловського району на село Лимани;
село Кіровка Покровського району на село Місячне;
село Комунарівка Покровського району на село Христофорівка;
село Новопетрівське Покровського району на село Тернове;
село Червоний Лиман Покровського району на село Добропасове;
село Комсомольське П’ятихатського району на село Цівки;
село Комунарівка П’ятихатського району на село Кам'янисте;
селище Радгоспне П’ятихатського району на селище Вершинне;
село Холодіївка П’ятихатського району на село Байдаківка;
село Петрівське Синельниківського району на село Вербки-Осокорівка;
село Віленка Солонянського району на село Вільне;
село Войкове Солонянського району на село Цикалове;
село Дзержинівка Солонянського району на село Іверське;
село Дніпрельстан Солонянського району на село Панькове;
село Єлізарове Солонянського району на село Славне;
селище Жданове Солонянського району на селище Мокра Сура;
село Ленінське Солонянського району на село Богданівка;
село Лікнеп Солонянського району на село Волохи;
село Мопрівське Солонянського району на село Сомилове;
село Радянське Солонянського району на село Вишневе;
село Червоне Солонянського району на село Івано-Данилівка;
село Червоний Маяк Солонянського району на село Павлівка;
село Червоний Яр Солонянського району на село Гайдамацьке;
село Червоноармійське Солонянського району на село Ганно-Мусіївка;
село Жовтневе Софіївського району на село Вакулове;
село Леніна Софіївського району на село Попова Балка;
село Володимирівка Томаківського району на село Високе;
село Кірове Томаківського району на село Крутеньке;
село Червоноукраїнка Томаківського району на село Веселий Яр;
село Рози Люксембург Широківського району на село Гречані Поди;
село Червоний Плугатар Широківського району на село Вербове;
село Комсомольське Юр’ївського району на село Солонці;

У Донецькій області:
селище Артемівське Артемівського району на селище Хромове;
село Комуна Артемівського району на село Дебальцівське;
село Красне Артемівського району на село Іванівське;
селище Красний Пахар Артемівського району на селище Єлизавето-Воздвиженка;
селище міського типу Комсомольський Волноваського району на селище міського типу Графське;
село Краснівка Волноваського району на село Хрестівське;
село Чичеріне Волноваського району на село Новоапостолівка;
Красноармійський район на Гришинський район;
село Петрівське Октябрської сільської ради Волноваського району на село Балкове;
селище Петрівське Оленівської селищної ради Волноваського району на селище Нова Оленівка;
Володарський район на Нікольський район;
село Старченкове Володарського району на село Темрюк;
місто Артемове Дзержинської міської ради на місто Залізне;
селище міського типу Кірове  Дзержинської міської ради на селище міського типу Північне;
селище міського типу Ленінське Дзержинської міської ради на селище міського типу Південне;
місто Димитров на місто Гродівськ;
село Октябрське Добропільського району на село Старе Шахове;
село Рози Люксембург Добропільського району на село Нове Шахове;
село Червонозоряне Дружківської міської ради на село Дружківське;
селище Артема Костянтинівського району на селище Довга Балка;
село Правдівка Костянтинівського району на село Стара Миколаївка;
місто Красноармійськ на місто Гришине;
село Воровське Красноармійського району на село Юр’ївка;
селище Димитрове Красноармійського району на селище Котлине;
село Красне Красноармійського району на село Сонцівка;
село Петровського Красноармійського району на село Горіхове;
село Улянівка Красноармійського району на село Заяча Балка;
Краснолиманський район на Лиманський район;
село Островського Мар’їнського району на село Костянтинопольське;
Першотравневий район на Мангушський район;
село Радянська Україна Першотравневого району на село Приміське;
селище Петрівське Ясинуватського району на селище Степове;
село Розівка Ясинуватського району на село Олександропіль;

У Житомирській області:
село П’ятирічка Баранівського району на село Глинянка;
село Червонопрапорне Баранівського району на село Смолка;
Володарсько-Волинський район на Хорошівський район;
село П’ятирічка Володарсько-Волинського району на село Зелений Гай;
село Щорсівка Коростенського району на село Білошиці;
селище міського типу Жовтневе Лугинського району на селище міського типу Озерянка;
село Чапаєвка Лугинського району на село Дубне;
село Жовтневе Малинського району на село Маклаївка;
село Крупське Малинського району на село Студень;
село Червоний Плугатар Малинського району на село Косня;
село Жовтневе Олевського району на село Голиші;
селище Радгоспне Попільнянського району на селище Корнинське;
село Жовтневе Ружинського району на село Нова Чорнорудка;
Червоноармійський район на Пулинський район;
селище міського типу Червоноармійськ Червоноармійського району на селище міського типу Пулини;
село Карла Маркса Черняхівського району на село Нові Жадьки;

6) у Запорізькій області:
село Карла Маркса Бердянського району на село Троїцьке;
село Луначарське Бердянського району на село Азовське;
село Червоноармійське Василівського району на село Долинка;
село Білоріцьке Веселівського району на село Мала Михайлівка;
село Жовтневе Вільнянського району на село Вербове;
село Кірова Вільнянського району на село Семененкове;
село Кіровське Вільнянського району на село Мала Купріянівка;
село Уральське Вільнянського району на село Широке;
село Чапаєвка Вільнянського району на село Тарасівка;
село Червонокозацьке Вільнянського району на село Геленджик;
село Жовтневе Гуляйпільського району на село Олено-Костянтинівка;
село Комсомольське Гуляйпільського району на село Новосельці;
село Петрівка Гуляйпільського району на село Святопетрівка;
село Петрівське Запорізького району на село Зеленопілля;
село Петрівське Кам’янсько-Дніпровського району на село Степове;
село Шлях Ілліча Кам’янсько-Дніпровського району на село Шляхове;
Куйбишевський район на Більмацький район;
село Десятиріччя Жовтня Куйбишевського району на село Бережне;
селище міського типу Куйбишеве Куйбишевського району на селище міського типу Більмак;
село Ленінське Куйбишевського району на село Дружнє;
село Жовтневе Михайлівського району на село Тарсалак;
селище Димитрове Оріхівського району на селище Зарічне;
селище Калініна Оріхівського району на селище Калинівка;
село Кірове Оріхівського району на село Жеребець;
село Ульяновка Пологівського району на село Ожерельне;
село Чапаєвка Пологівського району на село Воскресенка;
село Чубарівка Пологівського району на село Федорівка;
селище Жовтневе Приазовського району на селище Домузли;
село Коларівка Приморського району на село Болгарка;
село Партизани Приморського району на село Новопавлівка;
село Жовтневе Розівського району на село Фойрос;
село Карла Лібкнехта Розівського району на село Зоря;
село Пролетарське Розівського району на село Новозлатопіль;
село Урицьке Розівського району на село Святотроїцьке;
село Жовтневе Токмацького району на село Нижній Куркулак;
село Кірове Токмацького району на село Лагідне;
село Комсомольське Токмацького району на село Степове;
село Чапаєвка Токмацького району на село Благодатне;
селище Ювілейне Токмацького району на селище Вершинне;
село Панфілівка Чернігівського району на село Ільїне;
село Петровське Чернігівського району на село Петропавлівка;

У Закарпатській області:
село Жовтневе Хустського району на село Сокирницьке;

У Київській області:
село Димитрове Броварського району на село Квітневе;
село Петрівське Вишгородського району на село Дмитрівка;
село Войкове Згурівського району на село Войтове;
село Петрівське Згурівського району на село Полковниче;
село П’ятирічка Миронівського району на село Нова Миронівка;
село Жовтневе Переяслав-Хмельницького району на село Студеники;
село Леніне Переяслав-Хмельницького району на село Довга Гребля;
село Володарка Поліського району на село Левковичі;
село Довгалівське Рокитнянського району на село Троїцьке;
село Петрівське Рокитнянського району на село Нова Маківка;
село Петрівське Таращанського району на село Юшків Ріг;

У Кіровоградській області:
село Володимиро-Іллінка Бобринецького району на село Апрелівське;
село Свердлове Бобринецького району на село Златопілля;
село Котовське Вільшанського району на село Куца Балка;
село Володимиро-Ульяновка Олександрійського району на село Стецівка;
селище міського типу Димитрове Олександрійської міської ради на селище міського типу Велика Іванівка;
село Петрівське Петрівського району на село Козацьке;
село Свердловка Світловодського району на село Табурище;
Ульяновський район на Благовіщенський район;
місто Ульяновка Ульяновського району на місто Благовіщенське;
село Димитрове Устинівського району на село Новоігорівка;
село Жовтневе Устинівського району на село Золотареве;
село Третій Інтернаціонал Устинівського району на село Іванівка;

У Луганській області:
селище Червоноармійське Білокуракинського району на селище Мирне;
село Індустріальне Кремінського району на село Півневе;
село Петрівське Кремінського району на село Греківка;
селище Червона Діброва Кремінського району на селище Діброва;
село Комуна Марківського району на село Деркулове;
село Червона Зоря Міловського району на село Шелестівка;
селище Радгоспний Новопсковського району на селище Зелений Гай;
село Красний Колос Ровеньківської міської ради на село Лобівські Копальні;
село Артемівка Сватівського району на село М’ясожарівка;
село Калинівка Сватівського району на село Сторожівка;
село Петрівка Сватівського району на село Коржове;
село Петрівське Сватівського району на село Вестатівка;
село Розівка Сватівського району на село Андріївка;
село Свердловка Нижньодуванської селищної ради Сватівського району на село Твердохлібове;
село Свердловка Райгородської сільської ради Сватівського району на село Боголюбівка;
селище міського типу Петрівка Станично-Луганського району на селище міського типу Петропавлівка;
село Піонерське Станично-Луганського району на село Суходіл;
село Червоний Жовтень Станично-Луганського району на село Сотенне;
село Петрівське Старобільського району на село Проїжджий Яр;
село Іллічівка Троїцького району на село Зайцеве;
село Калініне Троїцького району на село Джерельне;
село Красна Чапліївка Троїцького району на село Чапліївка;

У Львівській області:
село Андріївка Буського району на село Мармузовичі;
село Максимівка Терлівської сільської ради Старосамбірського району на село Лібухова;

У Миколаївській області:
село Іллічівка Братського району на село Іванівка;
село Кімівка Березанського району на село Калинівка;
село Ленінка Березанського району на село Виноградне;
село Чапаєвка Березанського району на село Щасливе;
село Червона Українка Березанського району на село Українка;
селище міського типу Кудрявцівка Веселинівського району на селище міського типу Токарівка;
село Червоні Кошари Вознесенського району на село Вільне;
село Гуляницьке Врадіївського району на село Покровське;
село Жовтневе Врадіївського району на село Новомихайлівське ;
село Жовтневе Доманівського району на село Цвіткове;
село Куйбишевка Доманівського району на село Бузькі Пороги;
село Фрунзе Доманівського району на село Петропавлівка;
село Червоний Київ Доманівського району на село Київ;
село Куйбишевка Єланецького району на село Велика Солона;
Жовтневий район на Вітовський район;
село Бармашове Жовтневого району на село Засілля;
село Воровське Жовтневого району на село Степове;
селище Коларівка Жовтневого району на селище Каравелове;
село Комсомольське Жовтневого району на село Адамівка;
селище Пам'ять Комунарів Жовтневого району на селище Святомиколаївка;
село Петрівське Жовтневого району на село Водокачка;
село Жовтень Казанківського району на село Нове;
селище Незаможник Казанківського району на селище Гранітне;
село Червона Знам’янка Казанківського району на село Шевченкове;
село Леніне Кривоозерського району на село Гойдаї;
село Червоний Орач Кривоозерського району на село Семенівка;
селище Жовтневе Миколаївського району на селище Чумаки;
село Кірове Миколаївського району на село Аркасове;
селище Комсомольське Миколаївського району на селище Янчокрак;
селище Радгоспне Миколаївського району на селище Чемерлієве;
селище Радсад Миколаївського району на селище Виноград;
село Улянівка Миколаївського району на село Зотівка;
селище Червоноармійське Миколаївського району на селище Мирне;
селище Щорсове Новобузького району на селище Щасливе;
село Жовтневе Вільнозапорізької сільської ради Новобузького району на село Степове;
село Жовтневе Новобузької міської ради Новобузького району на селище Станційне;
село Артемівка Новоодеського району на село Озерне;
село Жовтень Очаківського району на село Сонячне;
село Жовтневе Первомайського району на село Зоряне;
селище Красне Знам’я Снігурівського району на селище Тернові Поди;
селище Радгоспне Снігурівського району на селище Степове;
село Червона Зірка Снігурівського району на село Суворе;

У Одеській області:
село Ухожани Балтського району на село Новополь;
село Червона Зірка Балтського району на село Шумилове;
село Вовкове Березівського району на село Танівка;
село Жовтнівка Березівського району на село Виноград;
село Котовське Червоноволодимирівської сільської ради Березівського району на село Сліпухівське; 
село Котовське Розквітівської сільської ради Березівського району на село Чудське;
село Червоний Агроном Березівського району на село Чижівка;
село Червоноармійське Березівського району на село Новокальчеве;
село Червоноволодимирівка Березівського району на село Михайлівка;
село Котовка Біляївського району на село Латівка;
село Ленінське Перше Біляївського району на село Сонячне;
село Петрівське Біляївського району на село Нові Яськи;
село Чапаєве Біляївського району на село Нова Іллінка;
село Червона Зірка Біляївського району на село Новий Двір;
село Червоний Розселенець Біляївського району на село Новий Барабой;
село Жовтневе Болградського району на село Каракурт;
село Нове Жовтневе Болградського району на село Новий Каракурт;
село Червоноармійське Болградського району на село Кубей;
село Артема Великомихайлівського району на село Карманове;
село Благоєве Великомихайлівського районуна село Ставкове;
село Дзержинське Великомихайлівського району на село Єрмишине;
село Кірове Великомихайлівського району на село Іжицьке;
село Незаможник Великомихайлівського району на село Новомигаєве;
село Петрівське Великомихайлівського району на село Полішпакове;
село Чапаєве Великомихайлівського району на село Воробіївка;
село Благоєве Іванівського району на село Великий Буялик;
село Леніна Іванівського району на село Букачі;
село Червонознам’янка Іванівського району на село Дервент;
село Щорсове Іванівського району на село Шеметівка;
село Котовці Кодимського району на село Сергіївка;
Комінтернівський район на Кодинцівський район;
село Благоєве Комінтернівського району  на село Христо-Ботеве;
село Іллічівка Комінтернівського району на село Аджалик;
село Кірове Комінтернівського району на село Трояндове;
селище міського типу Комінтернівське Комінтернівського району на селище міського типу Кодинцеве;
село Петрівка Комінтернівського району на село Курісове;
село Свердлове Комінтернівського району на село Малий Буялик;
село Червона Нива Комінтернівського району на село Тилігульське;
Котовський район на Подільський район;
місто Котовськ на місто Подільське;
село Куйбишевське Котовського району на село Казбеки;
село Чапаєвка Куяльницької сільської ради Котовського району на село Малий Куяльник;
село Чапаєвка Чапаєвської сільської ради Котовського району на село Ставки;
селище міського типу Красні Окни Красноокнянського району на селище міського типу Окни;
Красноокнянський район на Окнянський район;
село Червоний Орач Красноокнянського району на село Орачі;
село Ленінталь Овідіопольського району на село Лібенталь;
село Мізікевича Овідіопольського району на село Лиманка;
село Кірове Роздільнянського району на село Горенечеве;
село Ленінське Друге Роздільнянського району на село Новодмитрівка Друга;
село Піонерське Роздільнянського району на село Макитра;
село Жовтневе Тарутинського району на село Матильдівка;
село Дмитрівка Татарбунарського району на село Дельжилер;
Фрунзівський район на Захарівський район;
селище міського типу Фрунзівка Фрунзівського району на селище міського типу Захарівка;
село Жовтень Ширяївського району на село Петровірівка;
село Орджонікідзе Ширяївського району на село Армашівка;
село Петрівське Ширяївського району на село Жуковське;
село Червоний Кут Ширяївського району на село Чорний Кут;
село Жовтневе Новоандріївської сільської ради Ширяївського на село Докторове;
село Жовтневе Орджонікідзіївської сільської ради Ширяївського району на село Оленівка;
село Жовтневе Старомаяківської сільської ради Ширяївського району на село Буци;

У Полтавській області:
село Чапаєвка Великобагачанського району на село Мар'янівка;
село Жовтневе Глобинського району на село Сухий Омельник;
село Чапаєвка Диканьського району на село Дейнекова Балка;
село Халтурине Карлівського району на село Розумовське;
село Червонознам’янка Карлівського району на село Бедряги;
село Жовтневе Кобеляцького району на село Панське;
село Калініне Кобеляцького району на село Білоконівка;
село Кірове Кобеляцького району на село Таранушичі;
село Котовське Кобеляцького району на село Вітрова Балка;
село Радянське Кобеляцького району на село Старий Орлик;
село Свердловське Кобеляцького району на село Дендебері;
село Чапаєве Кобеляцького району на село Скорики;
село Жовтневе Козельщинського району на село Кащівка;
село Комінтерн Козельщинського району на село Павлики;
село Чапаєвка Козельщинського району на село Мальці;
місто Комсомольськ на місто Горішні Плавні;
село Колгоспна Гора Комсомольської міської ради на село Попова Гора;
село Дзержинське Кременчуцького району на село Безборошне;
село Червона Знам’янка Кременчуцького району на село Богомолівка;
село Луценки Лохвицького району на село Жабки;
село Пролетар Лохвицького району на село Артополот;
село Ленінове Новосанжарського району на село Лугове;
село Оборона Рад Новосанжарського району на село Маячківські Хутори;
село Куйбишеве Оржицького району на село Сабадашівка;
село Кірове Полтавського району на село Пальчиківка;
село Кротенки Полтавського району на село Семенівка;
село Куликове Полтавського району на село Парасковіївка;
село Улянівка Полтавського району на село Петрашівка;
селище Жовтневе Решетилівського району на селище Говтвянське;
село Фрунзівка Решетилівського району на село Капустяни;
село Жовтневе Семенівського району на село Рокити;
село Петрівка Хорольського району на село Єньківська Каплиця;
село Улянівка Хорольського району на село Княжа Лука;
село Красне Чорнухинського району на село Мартосове;
село Жовтневе Чутівського району на село Павлівка;
село Чапаєве Чутівського району на село Петрівка;
село Червоне Чутівського району на село Їгорівське;
село Щорсівка Чутівського району на село Степове;
село Куйбишеве Шишацького району на село Портянки;

У Рівненській області:
село Червоне Дубровицького району на село Острівці;
місто Кузнецовськ на місто Вараш;
село Жовтневе Радивілівського району на село Нова Пляшева;
село Іскра Рівненського району на село Новожуків;

У Сумській області:
селище міського типу Жовтневе Білопільського району на селище міського типу Миколаївка;
село Петрівське Білопільського району на село Мелячиха;
селище Жовтневе Буринського району на селище Копилове;
село Володимирівка Великописарівського району на село Василівка;
село Воровське Великописарівського району на село Рідне;
село Комсомолець Великописарівського району на село Мирне;
село Радянське Великописарівського району на село Пономаренки;
селище міського типу Червоне Глухівського району на селище міського типу Есмань;
село Жовтневе Конотопського району на село Курилівка;
село Крупське Конотопського району на село Базилівка;
село Петрівка Кролевецького району на село Морозівка;
село Червоний Ранок Кролевецького району на село Божок;
село Беєве-Комуна Липоводолинського району на село Мельникове;
селище Калінінське Липоводолинського району на селище Суха Грунь;
село Жовтневе Охтирського району на село Щоми;
село Піонер Охтирського району на село Соборне;
село Гришине Роменського району на село Гаврилівка;
село Ленінське Сумського району на село Степне;
село Червоне Сумського району на село Старе Село;
село Октябрщина Ямпільського району на село Ольгине;

У Харківській області:
селище міського типу Червоний Донець Балаклійського району на селище міського типу Донець;
село Іллічівка Барвінківського району на село Рідне;
село Воровського Близнюківського району на село Слобожанське;
село Жовтневе Близнюківського району на село Вишневе;
село Кірове Близнюківського району на село Квітневе;
село Петрівське Близнюківського району на село Мирне;
село Радгоспне Близнюківського району на село Вишневе;
селище Володарівка Богодухівського району на селище Мала Іванівка;
селище Червона Нива Богодухівського району на селище Мерчик;
селище Комсомольське Великобурлуцького району на селище Соніне;
село Пролетарка Великобурлуцького району на село Юр'ївка;
село Червоноармійське Великобурлуцького району на село Полковниче;
село Петрівське Вовчанського району на село Пасіківка;
село Революційне Вовчанського району на село Бугаївка;
село Червоноармійське Перше Вовчанського району на село Симонівка;
село Жовтневе Дворічанського району на село Богданівське;
село Пролетарське Зміївського району на село Височинівка;
село Радгоспне Зміївського району на село Веселе;
селище Пролетар Золочівського району на селище Малі Феськи;
село Жовтневе Ізюмського району на село Боголюбівка;
село Радянське Ізюмського району на село Рідний Край;
село Червоний Шахтар Ізюмського району на село Співаківка;
село Артемівка Кегичівського району на село Високе;
село Жовтневе Коломацького району на село Новоіванівське;
селище Жовтневе Красноградського району на селище Покровське;
село Октябрське Красноградського району на село Іванівське;
село Червоний Прапор Краснокутського району на село Княжа Долина;
село Петрівка Куп'янського району на село Білоцерківка;
селище Більшовик Первомайського району на селище Троїцьке;
селище Правда Первомайського району Харківської області на селище Слобідське;
село Жовтень Сахновщинського району на село Сугарівське;
село Ленінське Сахновщинського району на село Зелений Клин;
село Чапаєвка Сахновщинського району на село Нове Санжаро;
село Жовтневе Харківського району на село Михайлівське;
селище Комунар Коротичанської селищної ради Харківського району на селище Котляри;
селище Комуніст Харківського району на селище Докучаєвське;
селище Радгоспне Веселівської сільської ради Харківського району на селище Мале Веселе;
село Соцзмагання Чугуївської міської ради на село Василів Хутір;

У Херсонській області:
село Кірове Бериславського району на село Лиманець;
село Куйбишеве Бериславського району на село Вітрове;
село Ударник Бериславського району на село Монастирське;
село Петрівське Білозерського району на село Благодатне;
село Петрівське Високопільського району на село Нова Шестірня;
село Червоноармійське Високопільського району на село Черешневе;
селище Жовтневе Генічеського району на селище Ногайське;
село Комісарівка Генічеського району на село Приморське;
селище міського типу Партизани Генічеського району на селище міського типу Рикове;
селище Радянське Генічеського району на селище Таврійське;
село Рози Люксембург Генічеського району на село Херсонське;
село Фрунзе Генічеського району на село Юзкуї;
село Червонопрапорне Генічеського району на село Балка;
село Шлях Незаможника Генічеського району на село Гордієнківці;
село Щорсівка Генічеського району на село Болбочанівка;
село Більшовик Голопристанського району на село Приморське;
село Індустріальне Голопристанського району на село Братське;
село Комуна Голопристанського району на село Тендрівське;
село Краснознам'янка Голопристанського району на село Ягорлицький Кут;
селище Червоний Перекоп Каховського району на селище Зелений Під;
село Володимиро-Іллінка Новотроїцького району на село Чумацький Шлях;
село Птахівка Скадовського району на село Олександрівка;
селище Жовтневе Херсонського району на селище Інженерне;
селище Куйбишеве Херсонської міської ради на селище Зимівник;
селище Петровського Херсонської міської ради на селище Благовіщенське;
село Ленінка Цюрупинського району на село Рідне;
село Пролетарка Цюрупинського району на село Челбурда;
Цюрупинський район на Олешківський район;
місто Цюрупинськ Цюрупинського району на місто Олешки;
селище Цюрупинськ Цюрупинського району на селище Пойма;

У Хмельницькій області:
село Петрівське Волочиського району на село Бутівці;
село Радянське Деражнянського району на село Іванківці;
село Петрівське Дунаєвицького району на село Балинівка;
село Улянівка Ізяславського району на село Гаврилівка;
село Жовтневе Кам’янець-Подільського району на село Мукша Китайгородська;
селище Жовтневе Красилівського району на селище Нові Терешки;
селище Комунар Новоушицького району на селище Загродське;
село Петрівське Старосинявського району на село Хутір Дашківський;
село Улянове Теофіпольського району на село Гаївка;
село Гвардійське Хмельницького району на село Фельштин;
село Червона Зірка Хмельницького району на село Прибузьке;


У Черкаській області:
селище Незаможник Городищенського району на селище Хрестівка;
село Петровського Драбівського району на село Білінське;
село Чапаєвка Золотоніського району на село Богушкова Слобідка;
село Кірове Корсунь-Шевченківського району на село Корнилівка;
село Вікторівка Маньківського району на село Поминик;
село Жовтневе Монастирищенського району на село Бубельня;
село Петрівка Монастирищенського району на село Хейлове;
село Чапаєвка Монастирищенського району на село Панський Міст;
село Ленінське Смілянського району на село Чубівка;
селище Жовтневе Чорнобаївського району на селище Старицьке;
селище Жовтневий Промінь Чорнобаївського району на селище Безпалівка;
селище Комінтерн Чорнобаївського району на селище Сливки;
село Ленінське Чорнобаївського району на село Самовиця;

У Чернівецькій області:
село Радгоспівка Герцаївського району на село Маморниця Вама;

У Чернігівській області:
село Петрівське Бахмацького району на село Сірожупанники;
село Дзержинського Бобровицького району на село Молодіжне;
село Червоноармійське Бобровицького району на село Вишневе;
село Кіровське Борзнянського району на село Майорщина;
село Петрівка Борзнянського району на село Махнівка;
село Червона Україна Борзнянського району на село Українка;
село Радянське Городнянського району на село Слобода;
село Жовтневе Ічнянського району на село Нова Ольшана;
село Пролетарське Ічнянського району на село Боярщина;
село Петрівське Козелецького району на село Мостище;
село Жовтневе Коропського району на село Рождественське;
село Червоне Коропського району на село Билка;
село Григорівка Ніжинського району на село Мильники;
село Григоро-Іванівка Ніжинського району на село Ніжинське;
село Радгоспне Ніжинського району на село Яблуневе;
село Червоний Колодязь Ніжинського району на село Чистий Колодязь;
село Червоний Шлях Ніжинського району на село Станція Лосинівська;
село Жовтень Носівського району на село Лісні Хутори;
село Карла Маркса Носівського району на село Вербове;
село Кіровка Носівського району на село Платонівка;
село Червоні Партизани Носівського району на село Володькова Дівиця;
село Шлях Ілліча Носівського району на село Шляхи;
село Жовтневе Прилуцького району на село Дмитрівка;
село Незаможне Ріпкинського району на село Вертеча;
село Жовтневе Семенівського району на село Янжулівка;
село Улянівське Семенівського району на село Брониви;
село Червоний Пахар Семенівського району на село Луб’яне;
село Сильченкове Талалаївського району на село Стара Талалаївка;
село Червоний Плугатар Талалаївського району на село Хвенівка;
село Радянська Слобода Чернігівського району на село Трисвятська Слобода;
село Червоне Чернігівського району на село Лісове;
Щорсівський район на Сновський район;
місто Щорс Щорсівського району на місто Сновськ.

новини партнерів

12 листопада, 2018 понеділок

12 листопада, 2018 понеділок

11 листопада, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати