У Краматорську піймали двох бойовиків "ДНР"
У Донецькій області Служби безпеки України та поліція затримали двох бойовиків терористичного угруповання "ДНР"
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Місцеві мешканці приєдналися до терористів у квітні 2014 року. У складі незаконного збройного формування вони патрулювали місто, чергували зі зброєю на блокпостах, перевіряли документи та автомобілі громадян.
- Актуальне
- Важливе