В Україні продовжує працювати склад фальсифікованої горілки навіть після рейду активістів та податківців

Величезний склад контрафактного алкоголю, на якому Внутрішній корпус батальйону «Донбас» спільно з Державною фіскальною службою та Національною поліцією України знайшли більше трьох тонн сурогатної горілки в десятилітрових пакетах, продовжує працювати

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ветеран батальйону «Донбас» Євген Шевченко, пише сайт Мрія.Global..

За численними скаргами активісти знову навідалися до складу, який розташований практично в центрі Києва. Виявилося, що він не тільки не закрився, а й продовжує продавати українцям сурогатну горілку без акцизок в картонних пакетах по 20 грн за літр (виробництво - Люботинський завод «Продтовари» та завод «Олександрія БЛІГ»).

 

 

«Продаж фальсифікату в картонних десятилітрових ящиках триває, при цьому ніхто ніяких податків не платить, і продається це пійло по всій країні. Сьогодні накрили знову цей склад, викликали поліцію, слідчо-оперативну групу та представників УКРІНФОРМ - всі приїхали, як і першого разу ... Бюджет втрачає мільярди, українці - здоров'я, але всім на все наплювати. Нічого не змінюється - віз (вірніше, склад) і нині там. З усього видно, такий стан речей цілком влаштовує наш уряд », - зазначає Шевченко.

Активіст зазначає, що, перекривши «потік трикопієчної скломийки», уряд міг би залучити значні кошти в державний бюджет.

«Ви на всіх кутках кричите, що вам не вистачає коштів для фінансування оборонного замовлення, чекаєте кредити МВФ і прийняття Закону про спецконфіскації, а в цей час у вас під носом з бюджету відводять мільярди гривень! При чому роблять це серед білого дня по всій країні - нахабно і цинічно. І чомусь нікому немає до цього діла! », - обурюється Шевченко.

Раніше «Коментарі» писали, що саме «Олександрія БЛІГ» і Люботинський завод «Продтовари» нещодавно виграли суд у уряду і домоглися зниження встановленої державою мінімальної роздрібної ціни на горілку. Тепер вона становить всього 39,90 грн за півлітра.

Експерти неодноразово відзначали, що виробляти і продавати горілку за такою ціною можливо лише за умови повної несплати податкових відрахувань до бюджету. Однак питання підняття мінімальної роздрібної ціни до сих пір залишається відкритим, незважаючи на численні звернення  легальних виробників алкоголю до уряду.