live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рева розповів про альтернативу підвищенню пенсійного віку


фото: kmu.gov.ua
Держава вирішила обрати шлях збільшення кількості платників соцвнесків замість того, щоб зменшувати кількість пенсіонерів через підняття пенсійного віку

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-центр урядового порталу.

Він пояснив, що в контексті перемовин з МВФ були проведені розрахунки, які свідчать про те, що підвищення пенсійного віку для громадян не вирішує проблеми щодо дефіциту Пенсійного фонду.

"Не потрібно зменшувати кількість пенсіонерів, необхідно збільшувати кількість платників, – і ми маємо таку можливість за рахунок величезного сектору тіньової економіки", - наголосив Рева.

Міністр зазначив, що наразі в державі є ті люди, які  працювали 35 років та сплачували соцвнески, а також ті, хто працював нелегально, чи взагалі не мав роботи, тому соцвнески й не платив. Попри це, всі ці люди отримують однакові за розміром пенсії.

"Тому ми кажемо: якщо у вас є 30-35 років стажу – ви отримуватимете пенсію, і навіть більшу за рахунок спеціального коефіцієнту, але якщо ви не працювали, нічого не сплачували – йдіть працюйте далі, поки не заробите", - підсумував Рева.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати